Окупанти планують модернізувати бердянський морський порт, аби збільшити обсяги вивозу награбованого

Окупанти планують модернізувати бердянський морський порт, аби збільшити обсяги вивозу награбованого

Російські загарбники розробили план масштабної модернізації порту в тимчасово окупованому Бердянську.

Про це повідомили у Бердянській міській військовій адміністрації.

У проєктній пропозиції Інституту просторового планування РФ зазначено, що порт хочуть поглибити, прокласти до нього нову залізничну гілку та модернізувати інфраструктуру.

До 2030 року росіяни планують збільшити потужність порту на 40%, тобто до понад 2,4 мільйона тонн (минулорічна потужність – 1,7 мільйона тонн).

«Фактично це означає, що окупанти готуються вивозити ще більше викраденого зерна, металу, промислового обладнання та іншого майна, системно грабуючи тимчасово окуповані території», – повідомили у Бердянській міській військовій адміністрації.

Крім того, покращена логістика та збільшена потужність порту дозволить інтенсивніше використовувати порт для постачання техніки, боєприпасів та особового складу.

Окупанти продовжують готувати провальний туристичний сезон у захопленому Бердянську: планують залучити субсидії


Читайте також:

В окупованому Бердянську серед студентів педагогічного університету стартували військові тренування

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0