Окупанти не змогли запустити поїзд із Мелітополя до Криму

Окупанти не змогли запустити поїзд із Мелітополя до Криму

Відкриття анонсованого залізничного повідомлення перенесли на невизначений термін.

Про це повідомило херсонське видання «Міст» з посиланням на Телеграм «глави» окупаційної влади Криму Сергія Аксьонова.

Заплановане російськими загарбниками на 1 липня відкриття залізничного пасажирського сполучення між тимчасово окупованим Херсоном та Кримом перенесено на невизначений термін.

«У зв’язку з тим, що роботи із забезпечення безпеки на залізничній лінії Джанкой – Мелітополь, Джанкой – Херсон не завершено до кінця, а безпека здоров’я та життя громадян на сьогоднішній день є для нас основним пріоритетом, прийнято рішення про перенесення старту руху залізничного транспорту» , – написав ставленик кремля у Криму.

Раніше міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив, що рашисти запускають поїзд із Мелітополя до Криму, щоб перевозити озброєння, прикриваючись “живим щитом”. Так загарбники хочуть уберегти себе від диверсій партизанського руху.

Читайте також:

Рашисти запускають потяг із Мелітополя до Криму, щоб перевозити озброєння, прикриваючись “живим щитом”, – Федоров

«Просування противника зупинене»: військовий експерт Олександр Мусієнко – про ситуацію на Запорізькому напрямку, мародерство окупантів та партизанський рух

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0