
Метінвест транспортує гуманітарну допомогу постраждалим від воєнних дій
Метінвест запрошує всіх, хто хоче та може допомогти Україні, долучитись до гуманітарної місії.
Про це повідомляють у компанії.
Львівська спільнота розвитку підприємців West Ukrainian Business Club зібрала гуманітарний вантаж для громадян, що постраждали внаслідок воєнних дій. У вагоні гуманітарної допомоги пакунки з їжею, медикаментами та предметами гігієни, одягом та постіллю, дитячими візочками та одягом для малечі.
Транспортування й доставлення допомоги в місця гострої потреби взяв на себе Метінвест. Після перевантаження в гуманітарному центрі на базі комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новінського у Запоріжжі вантаж був відправлений у Кам’янське. Наразі відомо, що він вже прибув на місце і розвантажується.
«Дякуємо WestUkranianBusinessClub за спільну участь у добрій справі! Коли великий бізнес об’єднується заради перемоги, вдається зробити набагато більше. Нагадуємо, що Метінвест відкритий до партнерства й запрошує всіх, хто хоче та може допомогти Україні, долучитись до гуманітарної місії», – повідомили у компанії та вказали контакт для зворотного зв’язку:
Єгор Пономаренко, +38 (067) 5100 167; Egor.Ponomarenko@metinvestholding.com.
Уся гуманітарна допомога буде надана жертвам агресії з боку РФ.
Окрім роботи з гуманітарною допомогою, Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського облаштовує місця прихистку для біженців із найгарячіших точок України. Центр координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі підготував 660 місць для розміщення тимчасово переміщених осіб на об’єктах компанії, а також допомагає у підготовці додаткових 2 000 місць разом з місцевою владою.
Нагадаємо, з перших днів війни Група Метінвест підтримує Збройні сили України й територіальну оборону в містах присутності.
Вимушені переселенці з окупованої Волновахи отримають першу гуманітарну допомогу від Групи Метінвест
Читайте також:
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
0