USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі оголосили вирок чоловіку, який в супермаркеті битою побив ветерана АТО: він отримав максимальне покарання

У Запоріжжі оголосили вирок чоловіку, який в супермаркеті битою побив ветерана АТО: він отримав максимальне покарання

Житель Запоріжжя, який побив битою ветерана АТО, отримав вісім років позбавлення волі і буде повинен відшкодувати майже мільйон компенсації потерпілому.

Про це повідомляють в прес-службі Жовтневого районного суду.

Нагадаємо, інцидент стався у вересні 2019 року. У супермаркеті АТБ на проспекті Соборному ветеран АТО Микола Стельмах заступився за касира супермаркету АТБ і намагався вгамувати хулігана. В результаті зловмисник напав на Стельмаха і побив його битою.

У суді обвинувачений і його захисник намагалися переконати суд, що його дії були самозахистом. Мовляв, ветеран АТО сам спровокував бійку. Втім, відеозапис і пояснення свідків підтвердили, що нападник вів себе в приміщенні магазину зухвало, голосно розмовляв, робив зауваження продавцям, висловлював образи всім працівників мережі «АТБ», хуліганив. Саме така поведінка спонукала потерпілого ветерана АТО втрутитися і спробувати залишити образи працівників супермаркету.

Суд визнав дії нападника умисним тяжким злочином.

Рішенням суду зловмисника отримав вісім років позбавлення волі і буде повинен виплатити майже один мільйон гривень компенсації потерпілому Миколі Стельмаху, який після нападу серйозно постраждав і до сих пір знаходиться на реабілітації.

Жителям Запоріжжя до Дня металурга і гірника показали унікальне світлове шоу дронів


Читaйте тaкож:

До Дня металурга і гірника президент України відзначив видатних запорізьких промисловців

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

0