Житель Запорізької області погрожував підірвати всі електростанції України і вимагав мільйон доларів

Житель Запорізької області погрожував підірвати всі електростанції України і вимагав мільйон доларів

У Запоріжжі анонім обіцяв підірвати всі електростанції України, вимагаючи мільйон доларів.

Про це повідомляють в прес-службі СБУ/

Сьогодні, 2 жовтня, на телефон «102» в Запоріжжі надійшов анонімний дзвінок про замінування всіх електростанцій країни. Невідомий вимагав мільйон доларів США, щоб не сталися вибухи.

Оперативники СБУ негайно почали оперативні заходи щодо встановлення мінера і швидко його вирахували. Телефонним терористом виявився 46-річний житель області, уродженець міста Василівка. Його затримали, свій вчинок чоловік пояснити ніяк не зміг.

Зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження з питання статтею 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).


Читайте також:

У Запоріжжі ювілей «горбатого» Запорожця відсвяткували масштабним автопробігом, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0