USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти заявили про готовність підірвати заміновану Запорізьку АЕС

Окупанти заявили про готовність підірвати заміновану Запорізьку АЕС

Рашисти наголосили, що « якщо буде найжорсткіший наказ – ми маємо виконати його із честю».

Про це повідомляє «Енергоатом».

Компанія посилається на заяву російського начальника військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Валерія Васильєва – саме він зараз командує гарнізоном ЗАЕС – який сказав, що «тут буде або російська земля, або випалена пустеля».

«Як ви знаєте, ми замінували усі важливі об’єкти Запорізької атомної станції. І ми не приховуємо цього від ворога. Ми їх попередили. Ворог знає, що станція буде або російською, або нічиєю. Ми готові до наслідків цього кроку. І ви, воїни-визволителі, повинні розуміти, що іншого шляху ми не маємо. І якщо буде найжорсткіший наказ – ми маємо виконати його із честю», – цитує «Енергоатом» заяву Васильєва.

Нагадаємо, днями росіяни із артилерії обстріляли Запорізьку АЕС, було зафіксовано три «прильоти». Після російського обстрілу Запорізької АЕС спрацював аварійний захист: відключений один енергоблок, є висока пожежна небезпека.

6 серпня, російські окупанти в черговий раз здійснили ракетні обстріли майданчика Запорізької атомної електростанції та міста Енергодар. Рашисти влучили по майданчику ЗАЕС безпосередньо поруч зі станційним сухим сховищем відпрацьованого ядерного палива.  

Читайте також:

Обстріл Запорізької АЕС – це реальний ризик ядерної катастрофи, – МАГАТЕ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0