USD: EUR:
... в Запорожье
Залякують мешканців та затримують учасників спротиву: СБУ повідомила про підозру ще п'ятьом колаборантам Запорізької області

Залякують мешканців та затримують учасників спротиву: СБУ повідомила про підозру ще п'ятьом колаборантам Запорізької області

Служба безпеки України встановила особи та заочно повідомила про підозру ще п’ятьом ворожим поплічникам, які вступили до так званого «головного управління МВС по Запорізькій області РФ» на тимчасово захопленій території. Їх призначили до складу Бердянського, Василівського та Мелітопольського підрозділів окупаційного органу.

Про це повідомляє Запорізька ОВА з посиланням на СБУ.

Встановлено, що у лавах псевдоутворення вони виконують каральні завдання агресорів з придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованої території Запорізької області. Для цього використовують масові репресії, переслідування і незаконні затримання, зокрема учасників руху спротиву.

Зафіксовано факти ув’язнення місцевих жителів до російських катівень, облаштованих у тимчасово захоплених будівлях.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили їм про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Викриття здійснювали співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

Пошкоджені будинки, автомийка та агропідприємство: поліція показала наслідки обстрілів Запорізької області, — ФОТО


Читайте також:

Російські військові шість разів за добу атакували Оріхівський напрямок, завдали авіаударів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0