USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький маршрутник обматюкав і вдарив дверима по обличчю літнього чоловіка, - ФОТО, ВІДЕО

Запорізький маршрутник обматюкав і вдарив дверима по обличчю літнього чоловіка, - ФОТО, ВІДЕО

Жахливий інцидент стався сьогодні, 10 вересня, в запорізькій маршрутці № 85. Поведінка неадекватного водія довело до сліз і істерик маленьких дітей, які стали мимовільними свідками того, що відбувається.

Про це розповіла очевидець інциденту Любов Мацько на своїй сторінці в соцмережі.

Водій маршрутки №85 відмовився везти пенсіонера через те, що той тримав в руках рюкзак середнього розміру і невелику тачку в складеному вигляді. Маршрутка була практично порожня, їхало 4 або 5 чоловік. Водій кричав і матюкав старого, потім вдарив ногою в живіт і, намагаючись закрити двері, сильно вдарив нею чоловіка по обличчю.

«Все це бачили і діти, які стояли на вулиці, у них почалася від страху істерика. Весь цей треш Валентину Івановичу, так звуть потерпілого, довелося пережити у своїй день народження. Сьогодні йому виповнилося 82 роки », – написала Любов Мацько.

Нагадаємо, в Запорізькій області учень школи протягом кількох років систематично був схильний до принизливого ставлення, образам і іншому психологічному насильству з боку вчительки англійської мови, яка також є директором цієї школи. Пізніше до буллінгу приєдналися і діти.

Читайте також:

У Запоріжжі продовжується масштабна «Велика реставрація» на Хортиці: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запорізький області дитсадок «Сонечко» після масштабного ремонту почав приймати вихованців

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

13

степанович2021-09-15 13:45:30
этих водителей нада отправлять в шахту пусть вручную уголь добывает он настоящее быдло защитник кого
Валєрія2021-09-14 14:11:46
Валерій, не побачиш ти свій висір, бо ти і є та потвора.
Ша2021-09-14 13:06:41
Сволочь,убить и только!Эти старики и так брошенные на произвол судьбы.А эта тварь ещё и руки поднимает.Оченб жаль дедушку.
Валерій.2021-09-13 07:35:18
Щось я не бачу свого коменту. Що не подобається те що я написав? В викиди різних отих .Д.то нормально. Та потвора , перш ніж писати таке лайно, нехай піде на війну, повоює , а вже потім скавчить. Вони, що там були захищали цю потвору , а що зробило для країни оце Д? Далі, перш чим писати , треба вислухати другу сторону конфлікту. Що хто скоріше добіжить, поскаржиться , той і правий? Добре ж от совкова проппганда прополоскала мозок страхом , сотням тисяч громадян та навчила стукати . І ще. Хто знає як той старий прожив своє життя, е, ким ,і як? Може ніколи не працював, сидів в буцегарні, або був катом? Поважати треба не за старість , а за те що людина зробила корисного для країни. Бо те , що ти робив для себе, з тобою в землю і піде.Те що зробив для країни, для других людей і залишив після себе слід на землі , то він і залишиться , і пам'ять про людину буде жити.
За правду2021-09-12 19:48:09
Ганьба водієві! Цій паскуді потрібно дати реальний строк ув"язнення!
Екатерина2021-09-11 18:00:00
Прийдёт время, когда этот водитель тоже состариться , ведь все возвращается бумерангом , а старых людей очень жаль, им на оборот нужно помогать
Д2021-09-11 12:54:49
Ну, а где гэрои гэройские? Или они щимят маршрутчиков толбко когда 7 гривен на проезд зажимают? Захысныкы пля
Пенсионер2021-09-10 17:12:38
За такие вые....сы на лесоповал, лет на десять, бес права УДО. Но украинское правосудие, самое "справедливое".... Полагаю, его пожурят.... и благословят дальше бесчинствовать. А я считаю, что такая мразь должна сидеть, лет пять строгого режима.
А2021-09-10 14:42:24
Жаль что некому бьіло yobnut' его.
Александр2021-09-10 14:41:44
по хорошему вытащить из за руля и надругаться над этим чмошником.
Лидия2021-09-10 14:33:14
Такой старенький дедушка,плачет от боли и обиды,так жалко его.И как совести хватило обидеть такого человека!Гнать вон с маршрутки такого негодяя водителя и пусть отвечает по закону за оскорбления и травму.
Фоменко2021-09-10 14:32:49
Нужно из такого водилы сделать пенса по инвалидной группе. И флажок вставить на память.
ЗЫ2021-09-10 14:32:21
Зато как охотно эти уроды нагребают людей с огромными сумками на вокзале.