USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізькі рятувальники з початку вторгнення РФ доставили у прифронтові населені пункти понад 5 млн літрів води

Запорізькі рятувальники з початку вторгнення РФ доставили у прифронтові населені пункти понад 5 млн літрів води

З початку повномасштабного вторгнення співробітники ДСНС Запорізької області доставили до прифронтових населених пунктів регіону понад 5 мільйонів літрів води.

Про це йдеться у спеціальному проєкті «Першого Запорізького» про наслідки повномасштабного російського вторгнення в Україну – статті «Прифронтове Запоріжжя – без води: як влада, волонтери та рятувальники допомагають людям в умовах війни».

Запорізькі рятувальники щодня здійснюють підвіз технічної води у прифронтові населені пункти: Оріхів та Гуляйполе Пологівського району, Степногірськ, та Приморське Василівського району, які потерпають від нестачі питної та технічної води.

Запорізькі рятувальники щодня доставляють воду у прифронтове Гуляйполе
Фото: ГУ ДСНС України у Запорізькій області

«Для забезпечення побутових потреб населення, яке потерпає від постійних ворожих атак, рятувальники з початку повномасштабного вторгнення доставили вже понад 5147 тонн води (5 147 000 літрів)», – повідомили у ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Запорізькі ДСНСники наповнюють ємність для технічної води в Оріхові
Фото: ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Крім того, чи не щодня фахівці ДСНС доставляють благодійну допомогу від волонтерів: їжу, питну воду, засоби гігієни для нужденного населення у прифронтових населених пунктах. Рятувальники привезли і передали людям вже 78,3 тонн питної води та 52 тонни гуманітарної допомоги.

Запорізькі рятувальники щодня надають гуманітарну допомогу місцевим жителям прифронтових населених пунктів, які потерпають внаслідок ворожої військової агресії. На відео – робота бійців ДСНС в Оріхові.


Читайте також:

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0