USD: EUR:
... в Запорожье
Забрали просто з дому: окупанти затримали ще одного співробітника Запорізької АЕС

Забрали просто з дому: окупанти затримали ще одного співробітника Запорізької АЕС

18 липня військові російської окупаційної армії забрали з будинку начальника зміни турбінного відділення експлуатаційного підрозділу Запорізької атомної електростанції Сергія Спартесного, якому понад 60 років. Досі немає жодної інформації ні про стан його здоров’я, ні про висунуті звинувачення. Зв’язку із чоловіком немає.

Про це повідомляють в «Енергоатомі».

До затримання у чоловіка в будинку російські окупанти неодноразово проводили обшуки. Регулярно перевіряли його комп’ютер, телефон та соціальні мережі. За даними «Енергоатому», співробітника Запорізької АЕС утримують у відділенні окупаційної поліції. Але немає жодної інформації про те, в чому його звинувачують і про стан здоров’я чоловіка.

«Звертаємось до всієї світової спільноти із закликом докласти максимальних зусиль і вжити всіх можливих заходів щодо звільнення всіх працівників ЗАЕС, яких тримають у полоні російські терористи просто за те, що вони українці!», — йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», в Енергодарі ворог забирає «на підвал» місцевих мешканців із проукраїнською позицією. На сьогодні понад тисячу людей зазнали тортур, а кілька сотень людей ворог утримує постійно. Під постійним тиском й працівники Запорізької атомної електростанції.

«Це неприкритий геноцид»: окупаційна влада Запорізької області влаштувала медичний терор


Читайте также:

За добу ворог завдав понад 100 ударів по Запорізькій області: били з РСЗВ, авіації та артилерії

Получайте новости быстрее с пoмoщью нaшегo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Пoдписывaйтесь нa «Первый Зaпoрoжский» в Instagram!

0