USD: EUR:
... в Запорожье
Очолив школу в окупації та впроваджував стандарти РФ: бердянському освітянину повідомили про підозру 

Очолив школу в окупації та впроваджував стандарти РФ: бердянському освітянину повідомили про підозру 

Мешканець села Нововасилівка підтримав окупацію Запорізької області та очолив школу, де впровадив навчальний процес за стандартами РФ. Йому може загрожувати до 3 років ув’язнення.

Про це повідомляє Національна поліція Запорізької області. 

56-річний чоловік до початку повномасштабного вторгнення був вчителем трудового навчання. Після окупації Бердянська та району він добровільно погодився на пропозицію представників окупаційної адміністрації та з червня 2022 року обійняв посаду директора в бердянській школі №21.

Він впровадив у школі освітні стандарти країни-агресора, спрямовані на возвеличення ролі РФ і формування у школярів агресивного ставлення та ненависті до України.

Крім того, «директор» організував наповнення шкільної бібліотеки російськими підручниками, забезпечив розміщення у закладі символіки окупантів. Також видавав та підписував усі необхідні документи щодо навчального процесу за російськими стандартами, розподіляв дітей по навчальних класах, забезпечував виплату зарплати в рублях.

Його дії кваліфікували за ч. 3 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Чоловікові заочно повідомили про підозру. Досудове розслідування триває.

Окупанти завдали по Запорізькій області 84 удари: пошкоджені житлові будинки, — ФОТО


Читайте також:

Мешканці Запорізької області отримали 22 мільйони гривень компенсації за зруйноване обстрілами житло

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0