USD: EUR:
... в Запорожье
Волонтери передали запорізькому госпіталю реанімобіль зі США

Волонтери передали запорізькому госпіталю реанімобіль зі США

Американці українського походження зібрали кошти та придбали реанімобіль для військових медиків ЗСУ. Завдяки участі київського благодійного фонду «Милосердя та здоров’я» та запорізького «Клініки Святого Миколая», автівка була доставлена з США до Рівного, а після деякого доукомплектування, вже своїм ходом «добігла» до Запоріжжя.

Авто до нашого міста привіз засновник благодійного фонду «Милосердя та здоров’я» Олександр Яцина. Він зазначив, що реанімобіль обладнаний надсучасним медичним спорядженням та може одночасно перевозити двох поранених людей.

«Реанімобіль слугуватиме нашим військовим та бойовим лікарям. За його допомогою наших поранених бійців будуть евакуювати, стабілізувати стан поранених під час руху та доставляти до медичного закладу», – розповів волонтер.

Вартість «Шевроле» близько 75 тисяч доларів. Автомобіль за 12 секунд розганяється до 160 кілометрів на годину, але при цьому має дуже м’який хід. А ще – він дуже економний. Таких реанімобілей благодійний фонд Олександра Яцина доставив до України вже більше сорока. Чергова автівка поїхала саме до Запоріжжя завдяки співпраці фонду «Милосердя та здоров’я» з благодійним фондом «Клініки Святого Миколая».

«Ці хлопці регулярно доставляють «швидкі» до України. Коли вони задались питанням, куди наразі потрібне авто, ми звичайно повідомили про Запорізький військовий шпиталь. Наразі госпіталь одним з перших приймає наших поранених бійців, тож ми впевнені, що цей реанімобіль допоможе врятувати не одне життя українських захисників, – прокоментував очільник Благодійного Фонду «Клініки Святого Миколая» Микола Бєлий.

Він наголосив, що це вже третій автомобіль, який було передано військовим, які базуються на території Запорізької області. Але перший – саме для військових медиків.

Військові медики госпіталю висловили свою вдячність громадянам США та українським волонтерам, які придбали та доправили цей реанімобіль у шпиталь Запоріжжя. «Ми обов’язково переможемо з такою підтримкою! Ворог буде знищений! Слава Україні», – заявив військовий, на ім’я Олександр.

0