USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області сьогодні будуть працювати коридори для евакуації населення із Маріуполя, Бердянська та Василівки

У Запорізькій області сьогодні будуть працювати коридори для евакуації населення із Маріуполя, Бердянська та Василівки

Сьогодні, 5 квітня, продовжать працювати  гуманітарні коридори для евакуації мирного населення із Маріуполя, Бердянська та Василівки до Запоріжжя.

Про це повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук.

«Сьогодні працюватиме сім гуманітарних коридорів. З Маріуполя до Запоріжжя на власному транспорті. Попри обіцянки свого керівництва окупаційні війська нікому не дають проїхати до блокадного міста. Останній приклад – це блокування делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста у місті Мангуш. Після перемовин уночі їх звільнили і відправили в сторону Запоріжжя», – розповіла Верещук.

На власному транспорті також можна буде виїхати з Бердянська до Запоріжжя. Окрім того, з Мангуша до Бердянська прямує сім автобусів у супроводі Міжнародного комітету Червоного Хреста, які зберуть у місті людей для евакуації до Запоріжжя.

На блокпості у Василівці досі чекають дозволу на проїзд 15 автобусів для евакуації людей з Бердянська. Після проїзду цієї колони автобусів, з міста Запоріжжя планується відправка додаткових автобусів за маршрутом до Бердянська.

Також буде можливість виїхати з Токмака до Запоріжжя.

Окрім того, сьогодні на 11:00 запланована евакуація жителів Василівки. За попередньо сформованими списками люди зможуть поїхати з Василівки автобусами та приватними авто в загальній евакуаційній колоні.

Якщо ви бажаєте евакуюватися на автобусі, звертайтесь за номерами телефонів: +380986471856, +380960983893. Якщо ви бажаєте приєднатися до евакуаційної колони на власному легковому авто, звертайтесь за номером телефону: +380687211252.

До Запоріжжя вже евакуювалися майже 65 тисяч людей з окупованих територій


Читайте також:

Під Запоріжжям російські окупанти обстріляли автомобіль, який рухався в евакуаційній колоні, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0