USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі підірвали «голову» окупаційної адміністрації Михайлівки: він помер у лікарні

На Запоріжжі підірвали «голову» окупаційної адміністрації Михайлівки: він помер у лікарні

Сьогодні вранці, 24 серпня, у Михайлівці Запорізької області підірвали автомобіль призначеного рашистами «голови» місцевої окупаційної адміністрації Івана Сушка.

Інформацію про це підтверджують пропагандистські проросійські телеграм-канали.

Вибуховий пристрій підклали під його сидіння в авто. Внаслідок вибуху Сушка було тяжко поранено, колаборант помер у лікарні.

Як вже писав «Перший Запорізький», колаборантом у Михайлівці є місцевий ведучий та організатор заходів Іван Сушко. Наприкінці  квітня під час тимчасової окупації селища Михайлівка Василівського району 41-річний місцевий житель добровільно погодився на пропозицію окупантів очолити незаконно створений орган влади.

Правоохоронці закінчили спеціальне досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт відносно громадянина України за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 Кримінального України). Рішенням суту на все рухоме і нерухоме майно фігуранта було накладено арешт.


Читайте також:

Бухгалтерка, працівник військкомату та грабіжник-ґвалтівник: на Запоріжжі СБУ викрила чергових зрадників, які  пішли на співпрацю з окупантами

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0