USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області окупанти «видворили в Україну» чотирьох патріотів, серед них – відомий бізнесмен та політик, – ВІДЕО

У Запорізькій області окупанти «видворили в Україну» чотирьох патріотів, серед них – відомий бізнесмен та політик, – ВІДЕО

Рашистські окупанти в Запорізькій області заявляють, що «видворили в Україну» чотирьох людей, які нібито вели підривну діяльність.

Про це повідомляє пропагандистське видання «РІА Новини».

«У суботу з території Запорізької області було видворено чотирьох осіб, які вели проукраїнську пропаганду, сприяли зриву навчального процесу у школах Мелітопольського району, а також перешкоджали роботі громадян із військово-державною адміністрацією», – йдеться у повідомленні загарбників.

В окупаційній адміністрації заявили, що «неблагонадійні громадяни» нібито організовували антиросійські мітинги та фінансували проукраїнські ЗМІ.

Пропагандисти повідомляють, що чотирьох українців доставили на блокпост та відправили пішки на підконтрольну Україні територію.

Зокрема окупанти демонстративно виселили за межі Запорізької області відомого мелітопольського підприємця та політика Віктора Романова. Він є депутатом Мелітопольської районної ради, раніше був депутатом Запорізької обласної ради. Його син Роман Романов – секретар Мелітопольської міської ради.


Читайте також:

У Запорізькій області окупанти погрожують людям ув’язненням і примусовим вивезенням до «ЛДНР» за підтримку руху опору

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0