USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області окупанти «депортували» священика Православної церкви України, – ФОТО

У Запорізькій області окупанти «депортували» священика Православної церкви України, – ФОТО

Російські окупанти насильно вигнали із захопленої території Запорізької області священика Православної церкви України Святослава Пітерського.

Інформацію про це пропагандистські ресурси опублікували 19 жовтня.

«Святослав Пітерський – протоієрей Української православної церкви, та, за сумісництвом, противник референдумів. У своїх промовах він виправдовував тероризм та заперечував результати референдуму про возз’єднання з Росією. 18 жовтня чоловік став першим, кого вигнали за межі Запорізької області після проведення референдуму», – так окупанти аргументували своє незаконне та антигуманне рішення.

Не дивлячись на тиск російських військових, священнослужитель, який має авторитет серед своїх парафіян, не перейшов на їхній бік і не підтримав ідеї референдуму.

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 17-23 жовтня

«Я прожив майже 74 роки із одним паспортом. Тепер, доживши до сивини, міняти його не хочу», – пояснив окупантам Пітерський, написав свої претензії до російського уряду та відмовився від повторної пропозиції отримати російські паспорт.

Нагадаємо, окупаційна адміністрація вже не вперше «депортує» громадян, які якимось чином виявляють свою патріотичну позицію. Пропагандистські ЗМІ позиціонують це, як «прихильність до злочинного київського режиму», «дискредитація органів влади» та «дестабілізація соціально-політичної обстановки». Зокрема, раніше так само незаконно на підконтрольну Україні територію «депортували» мешканку села Менчикури Веселівського району.

Як уже писав «Перший Запорізький», у вересні окупанти «видворили в Україну» чотирьох патріотів, серед них – відомий бізнесмен та політик із Мелітополя Віктор Романов.

За словами міського голови Мелітополя Івана Федорова, терор та пресинг на тимчасово окупованих територіях значно посилився після проведення псевдореферендуму.

«Передусім, терор проявляється у новій традиції примусової «депортації», яка виникла у ворогів», – розповів Федоров.

Нагадаємо, що «Перший Запорізький» щотижня перевіряє антиукраїнські маніпуляції та фейки, які ворожі ресурси поширюють серед жителів Запорізької області.


Читайте також:

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 1-9 жовтня

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 10-16 жовтня

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 17-23 жовтня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0