USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькій мерії планують реорганізувати роботу одного з комунальних підприємств

У запорізькій мерії планують реорганізувати роботу одного з комунальних підприємств

У Запорізькій міській раді планують реорганізувати роботу комунального підприємства «Управління капітального будівництва».

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив секретар міської ради, в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Очільник міста зазначив, що новий 2022-й рік має стати для міста роком оптимізації, реорганізацій та об’єднань. Зокрема, серйозних змін потребує робота комунального підприємства «Управління капітального будівництва».

«КП виконує функції замовника виконавчого комітету Запорізької міської ради по будівництву об’єктів житла, соціально-культурного призначення та комунального господарства. На жаль, як показав досвід минулих років, установа перестала справлятися зі своїми обов’язками та вже не здатна виконувати покладений на неї обсяг робіт. Наразі підприємство стало неефективним, дотаційним і вимагає чималого фінансування з бюджету громади, – зазначив Куртєв. – Тож ми дійшли висновку, що КП «УКБ» потребує серйозних змін. Є три варіанти його реорганізації, які ми вивчимо та опрацюємо найближчим часом».

За словами в.о. міського голови «Управлінні капітального будівництва» – не остання установа міста, яку планують оптимізувати задля підвищення ефективності та продуктивності.

Нагадаємо, у Запоріжжі вже розпочали реформування міського департаменту охорони здоров’я. Під час засідання міської ради депутати прийняли рішення ліквідувати департамент та створення замість нього комунальну установу «Адміністрація з питань охорони здоров’я».


Читайте також:

У Запоріжжі на новому вантовому мосту будівельники монтують унікальні конструкції німецького виробництва, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0