USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі завали зруйнованих ракетами будинків разом з рятувальниками та комунальниками розбирають 96 добровольців, – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі завали зруйнованих ракетами будинків разом з рятувальниками та комунальниками розбирають 96 добровольців, – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі тривають аварійно-рятувальні роботи на місцях зруйнованих в результаті ракетних ударів 6 жовтня житлових будинків.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Запорізькій області.

Другу добу рятувальники ДСНС спільно із комунальними службами продовжують аварійно-рятувальні роботи на місцях ракетних ударів, що зруйнували житлові будинки в обласному центрі 6 жовтня.

«Сьогодні для допомоги профільним службам долучилися 96 добровольців. Ці люди пройшли навчання, які проводилися на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту Запорізької області для членів добровільних формувань цивільного захисту, а сьогодні вже стали до роботи – допомагати професіоналам. У числі добровольців і колишні працівники Головного управління ДСНС та ветерани пожежної охорони, – повідомляють у ДСНС. – Усі, хто долучився сьогодні для допомоги у розборі будівельних конструкцій, отримали спеціальне спорядження, аби з дотриманням правил безпеки виконувати поставлені завдання».

Як вже писав «Перший Запорізький», у Запоріжжі кількість загиблих від ракетного удару по багатоповерхівках зросла до 11. Розбір завалів та пошук тіл продовжується.

Нагадаємо, вночі 7 жовтня російська армія знову атакувала Запоріжжя і вперше застосувала безпілотні літальні апарати.


Читайте також:

Рашисти завдали черговий ракетний удар по Запоріжжю: пошкоджена багатоповерхівка, є постраждалий – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0