USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі за перший місяць нового року вандали знищили 10 сміттєвих баків

У Запоріжжі за перший місяць нового року вандали знищили 10 сміттєвих баків

Більшість контейнерів згорає, деякі псуються від перевантаження будівельним сміттям, а є випадки, коли вони зовсім безслідно зникають з майданчиків.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

За словами фахівців, головна причина, через яку контейнери виходять з ладу і стають непридатними для подальшої експлуатації – це навантаження. У контейнери для побутових відходів – як пластикові, так і оцинковані – не можна викидати будівельне сміття. Від подібних дій ушкоджуються насамперед колеса контейнера, а сам він значно деформується, внаслідок чого з’являються дірки та тріщини.

– Вартість одного пластикового контейнера становить понад 8 тисяч гривень, оцинкованого – близько 10 тисяч. Ми регулярно оновлюємо контейнерний парк. Але дії вандалів завдають значної фінансової шкоди підприємству та зривають плановий графік заміни контейнерів на прибудинкових територіях, – повідомила начальник господарського відділу ВАТ «Вельтум-Запоріжжя» Оксана Кузнєцова.

Нагадаємо, у Мелітополі комунальники відкопували будинок жінки та її брата, завалений до стелі сміттям. Коли поліції вдалося пробратися через завали. У смітті лежало тіло жінки. Проблемою виявилось витягти труп із вузького проходу, який відкопали. Коли пенсіонерка померла і чи своєю смертю — з’ясують експерти.

Читайте також:

В Запоріжжі на крадіжці штанів та спальників спіймали начальника речової служби Нацгвардії, — ФОТО

На Запоріжжі вантажівка через негоду на смерть збила жінку біля автобусної зупинки, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0