USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі виділять додатково 20 мільйонів гривень на зарплати для комунального підприємства

У Запоріжжі виділять додатково 20 мільйонів гривень на зарплати для комунального підприємства "Запоріжелектротранс"

Про це стало відомо сьогодні, 24 червня, на засіданні виконавчого комітету Запорізької міськради.

Члени міськвиконкому схвалили виділення додатково 20 мільйонів гривень на зарплати для працівників електротрансу.

Всього на 2019 рік у бюджеті було передбачено 200 мільйонів гривень фінансової підтримки цього КП. Гроші підуть на заробітну плату співробітникам комунального підприємства «Запоріжелектротранс», виплату ЄСВ та інших соціальних платежів. При цьому відомо, що ця сума не покриє в повній мірі потреби на цей рік і депутатам міськради в другій половині року доведеться ще «додати грошенят».

Відомо, що в даний час з бюджету міста вже направили 137 мільйонів гривень. До кінця року, за повідомленням управління транспорту і зв’язку, знадобиться додатково покрити витрати ще на 122 мільйони гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали, що міська влада збирається брати кредит через дефіцит міського бюджету на суму в 600 мільйонів гривень. Ці гроші мають намір взяти в кредит у двох державних банках строком на п’ять років. Кошти планують направити на розвиток аеропорту, оновлення рухомого складу міського громадського транспорту, реконструкцію та капітальний ремонт автомобільних доріг і багато іншого.

1

На зарплати КП «Запоріжелектротранс» виділили 20 мільйонів | Actual Today2019-06-24 13:00:50
[…] Про це стало відомо сьогодні, 24 червня, на засіданні виконавчого комітету Запорізької міськради, повідомляє «Перший Запорізький». […]