USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі п'яний чоловік бив однорічного сина - ФОТО

У Запоріжжі п'яний чоловік бив однорічного сина - ФОТО

Інцидент стався вчора, 7 липня. Про це повідомляє прес-служба запорізької патрульної поліції.

Близько шостої вечора в поліцію надійшов виклик від жительки міста про те, що в сусідньому будинку знаходиться маленька дитина, батьки якої її б’ють.

На місці патрульні виявили батька дитини, який був п’яний і поводився неадекватно. Також на підлозі лежала жінка, а поруч повзав однорічний малюк. При візуальному огляді дитини інспектори виявили подряпини і синці на голові. Медики госпіталізували хлопчика в дитячу лікарню.

Вже у відділенні поліції, куди доставили батька дитини з’ясувалося, що чоловік на годину раніше пограбував чоловіка, який і впізнав свого кривдника.

Поліція звертається до всіх громадян з проханням: не будьте байдужі і відразу повідомляйте про такі факти поводження з дітьми на «102».

3

громадянин2019-07-13 20:41:23
Задовбали гидотні коментарі однакового тексту "прокурорського" під різними подіями!!!
папа2019-07-10 16:28:53
Он подрастет и отомстит.
Прокурорский2019-07-10 00:05:38
Как выяснилось, задержанный негодяй -- участник АТО (антинародной террористической организации), служивший в печально известном батальоне "Айдар". Все эти "добровольческие" карательные батальоны набраны из уголовного элемента и майданного сброда. Даже "Торнадо" в составе МВД на 3/4 состоит из уголовников - рецидивистов во главе с многократно судимым "командиром". Слава Украине ? ? ? Управляет этими уголовниками сам министр Аваков, тоже уголовный элемент, но высокого ранга, имеющий уже в своих руках практически личную армию для давления на Порошка. Нынешний катастрофический разгул преступности -- порождение так называемой "революции" гидно ..., тьфу ты, гадости !