USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі розпочали демонтаж частини зруйнованого будинку: які роботи виконають насамперед

У Запоріжжі розпочали демонтаж частини зруйнованого будинку: які роботи виконають насамперед

Вранці 6 жовтня ракета зенітно-ракетного комплексу С-300 зруйнувала кутовий під’їзд будинку на вулиці Сталеварів, 16. На початок відновлювальних робіт цієї частково зруйнованої багатоповерхівки з міського бюджету було виділено 27,8 мільйона гривень. Наразі робітники розпочали демонтажні роботи.

Про це повідомляє виконувач обов’язків міського голови Анатолій Куртєв.

Учора, 23 червня, представники профільних служб, проектанти та підрядники зустрілися із власниками квартир постраждалого внаслідок російської агресії будинку. Вони розповіли, що спочатку буде демонтовано частину третього під’їзду, який надалі відновлять. Також буде проведено термомодернізацію будинку та заміну всієї покрівлі. Останній етап – благоустрій прилеглої території.

Завдання підрядника на цей рік – відбудувати конструкції третього під’їзду на початок зими, замінити покрівлю та підключити комунікації. Це дозволить у 2024 році перейти до внутрішніх робіт.

«Під час зустрічі також відповіли на питання мешканців щодо утеплення будинку, вивезення речей, скасування оплати за прибирання прибудинкової території, на якій розгорнуто будівельний майданчик. На всі запитання люди отримали вичерпні відповіді та роз’яснення», — йдеться у повідомленні Анатолія Куртєва.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», вже розпочато роботи з відновлення частково зруйнованого будинку на проспекті Соборному. Згідно з проєктно-кошторисною документацією, загальна вартість відновлювальних робіт складатиме 141 мільйон гривень. Повна реконструкція будівлі триватиме, орієнтовно, два роки і буде розділена на декілька етапів.

Наступним розпочали відбудову 18-квартирного будинку по вулиці Кияшка, 22. Загальна сума відповідно до проєктно-кошторисної документації – 60,3 мільйона гривень. Завершення капітального ремонту, під час якого планується повністю відремонтувати будинок ззовні та всереді,  заплановане на груднь 2024 року.

За темою: Післявоєнна «зелена» відбудова Запоріжжя: яким має бути відновлення зруйнованих будинків

Нагадаємо, ще сім напівзруйнованих багатоповерхівок будуть відновлені Службою  відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області за рахунок державних коштів «Фонду ліквідації наслідків збройної агресії».

Зруйновані будинки та відібране життя: наслідки російського обстрілу по Запорізькій області.


Читайте також:

У Запоріжжі облаштували укриття у підвалі музичної школи.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0