USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі президент Володимир Зеленський відкрив новий вантовий міст, – ФОТО

У Запоріжжі президент Володимир Зеленський відкрив новий вантовий міст, – ФОТО

Президент України Володимир Зеленський у Запоріжжі привітав країну з Днем Соборності України та відкрив новий вантовий міст.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

Нагадаємо, сьогодні голова держави прибув з робочою поїздкою до Запоріжжя, щоб взяти участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України та відкритті  вантового мосту через річку Дніпро, зведеного в межах Національної програми «Велике будівництво».

«Наші погляди, відмінності, бачення можуть бути абсолютно різними. Але ніколи не мають стати вищими, ніж Україна, неподільна та незалежна. Так, об’єднатися по-справжньому дійсно складно, дійсно непросто. Тільки сильний народ може бути єдиним. Тільки єдиний народ може створити сильну країну, яка живе, яка будує лікарні, стадіони, літаки, кораблі. Яка дійсно зводить знакові історичні об’єкти, – зазначив Володимир Зеленський. – Сьогодні ми тут, у вашому прекрасному місті, у Запоріжжі. Ми бачимо живий доказ саме того, що разом ми можемо все, що разом ми сильніші, що разом ми можемо набагато більше. Будівельники з різних регіонів нашої держави і не тільки, працюючи на висоті 30-35 метрів у режимі 24/7 у +40 та -20 можуть зробити щось дуже важливе і особливе для людей».

«Сьогодні ми з’єднуємо нашу державу не лише словами. Сьогодні ми відкриваємо найвищий міст в Україні. Його почали зводити не пам’ятаю коли, десь у 1994 році. Діти, які були тоді народжені, вже повнолітні. Всі чотири президенти України передавали його, як спадок, своїм наступникам. Але все це вже у минулому. Все це вже історія. Сьогодні ми нарешті з’єднуємо центр Запоріжжя та славетну Хортицю. Щодня жителі будуть діставатися на роботу і не тільки швидше, зручніше, по-людськи. Особлива архітектурна підсвітка буде минулувати усіх запоріжців. І нехай її вогні завжди будуть яскравими, а гідність Запоріжжя та України не згасає, – поділився президент України. – Наша кінцева мета – повністю добудувати комплекс мостів і забезпечити можливість руху по обидва боки. Верхова частина вантового мосту – це тільки початок. Але, погодьтеся, початок непоганий. 150 метрів або хмарочок у 50 поверхів – це висота його пілону. 5 футбольних полів один за одним – це довжина мосту. Понад 6 тисяч тонн або 100 літаків «Мрія» – це вага усієї споруди. Аби збудувати те, що повинні були зробити майже 20 років тому,  знадобилося 20 місяців. Нехай цей монумент буде монументом єдності. Я всіх вас вітаю з цим Днем Соборності України».

Після відкриття руху мостом Преображенського можна буде тільки дістатися на Хортицю, а новим мостом – на лівий берег міста. Дивіться за посиланням, як буде організовано рух.

Нагадаємо, цього тижня новий вантовий міст випробували на міцність 30 вантажних автомобілів вагою 32 тонни кожен. Як це відбувалося – дивіться на відео за посиланням.

На будівництво головного об’єкту національної програми «Велике будівництво» із спеціального фонду державного бюджету було виділено 3 мільярди гривень у 2020 році та 2,7 мільярда гривень у 2021-му.

Минулого разу голова держави був у Запоріжжі 14 жовтня – у День захисника України. Тоді глава держави на Хортиці прийняв присягу у військових ліцеїстів із трьох областей. У грудні 2020 року президент Зеленський запустив рух транспорту на балковому мосту з Бабурки на Хортицю.


Читайте також:

У Запоріжжі вже увімкнули сучасне підсвічування нового вантового мосту: як це виглядає, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

13

Вася2022-01-29 07:13:25
Для Васи2022-01-28 19:19:00 - этот пост не для нормальных людей. Этот пост для патріотів Рельовуції гітностді. А так, конечно хорошо, что хоть что-то построили.
Для Васи2022-01-28 19:19:00
Смысл в том, что построили. Надо видеть довольные лица водителей и пассажиров, которые теперь не стоят в пробках. И их мало волнует, кто его строил наши или не наши. Факт в том, что он разрешил многолетнюю проблему проезда с одного берега на другой. А не довольны, наверное, те, кто живёт в центре и никогда не ездил на Хортицкий р-н. Особенно в часы пик
Житель Запорожья2022-01-28 19:03:58
Мост-шедевр! Молодцы все кто участвовал и приложил руку в его возведении. Это ж сколько можно было всего за 20 лет построить...
Вася2022-01-26 14:34:52
кстаті, українські патріоти - Гєй! А міст-то побудували не наші славні пращури-козаки а турєцька кумпанія Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi. А як же "підтримай національного виробника"? ̶С̶у̶г̶с̶ Гей? А може нам і правітєльство із заграниці прислать, як при Петрі1? Може так лучє буде для всіх нас?
Жителю Запорожья2022-01-24 10:36:44
Та это порохоботы всратые. Для них томос это перемога перемог, прям всем легче жить стало, а мосты то фигня никому не нужная. Их хлебом не корми, лишь бы поныть.
Житель Запорожья2022-01-23 17:23:29
Что ж вы такие злые и не довольны ничем. Что не делают, все вам не так. Сколько лет эти мосты стояли, разрушались. Наконец-то сдвинулось работы с мёртвой точки. Молодец Зеленский! И мосты и дороги делает. При каком президенте что-то делалось у нас?
Осведомитель2022-01-23 15:11:20
А кем был написан и оглашён «4-й универсал» с объявлением «самостийности»? Это немцы посоветовали провозгласить независимость Украины и помогли написать "4-й универсал", так как с формальной точки зрения им было неудобно заключать мир с государством, которое ещё само себя не объявило независимым. Генерал Гофман, начальник штаба Восточного фронта, впоследствии говорил: «В действительности Украина -- это дело моих рук, а вовсе не плод сознательной воли русского народа. Я создал Украину для того, чтобы иметь возможность заключить мир хотя бы частью России». Не имея ни территории, ни войска, ни правительства с более-менее постоянным местопребыванием, а живущее в вагонах, «самостийная» делегация соглашалась на все выдвигаемые условия. Генерал Гофман смилостивился и подготовил текст «Обращения украинского народа к немецкому народу с просьбой о вооружённой помощи». Документ послушно был подписан. В тот момент Центральную Раду защищали только две сотни сечевых стрельцов – галичан, синежупанный конный отряд и под Крутами -- 150 человек из учащейся молодёжи, совсем не обученных и около 100 юнкеров, а также 200 человек «Украинского гайдамацкого коша» под командой С.Петлюры. Таким образом политики УНР, удравшие под Сарны, саморазоблачились в предательстве, подписав соглашение с Тройственным союзом, и 9февраля 1918 года заключили Брестский мир ( Советская Россия - 6 марта ).
ЗП2022-01-23 14:34:37
Эта еврейская рожа только языком трепать много умеет,селфи делать,и одним местом на пианино играть,жизнь удалась,а люди сводят концы с концами с такими тарифами и ценами.
Ira2022-01-23 04:01:52
Тяжка робота! Відкрити міст, та зробити фотки!
Доброжелатель2022-01-22 18:47:56
- За это можно дунуть.
ЗЫ2022-01-22 18:32:20
ну всё, теперь цены на проезд в муниципальном транспорте понизятся....
Мы строили2022-01-22 17:53:38
Мы строили, строили и наконец построили . 20 лет строили мост через речку. За это время русские умудрились построить два Северных Потока, мост через Керченский пролив , построили наново все дороги в европейской части. А мы мост через Днепр за это время построили . Как же все таки наши власти хрен положили на Запорожье
ЗП2022-01-22 17:18:57
Теперь у нас самый красивый мост в Украине! Надо столицу переносить из Киева в Запорожье!