USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі планують відновити ще сім напівзруйнованих багатоповерхівок: подробиці

У Запоріжжі планують відновити ще сім напівзруйнованих багатоповерхівок: подробиці

Учора, 31 травня, у Запорізькій міській раді відбулася позачергова сесія. На ній було прийнято рішення про виділення коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації для 7 багатоповерхових будинків, які постраждали від російської агресії.

Про це повідомляють на сайті Запорізької міської ради.

У Запоріжжі планують відновити напівзруйновані будинки на вулиці Зестафонська, 8, Незалежної України, 67, Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3, Кам’яногірська, 6, Миру, 14, Запорізька, 2а та 2б.

Проєктно-кошторисну документацію виготовлять за гроші з міського бюджету, а реконструювати їх планують державних коштів «Фонду ліквідації наслідків збройної агресії». Роботи з відновлення будуть реалізовані через Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький» у грудні 2022 року депутати Запорізької міської ради ухвалили програму відновлення житлового фонду та виділили кошти на проєктні роботи. 20 квітня на сесії міської ради було ухвалено рішення про виділення коштів на початок відновлювальних робіт у чотирьох будинках, які восени минулого року постраждали від ракетних ударів.

Реконструкція будинку по проспекту Соборному, який є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення, буде розділена на кілька етапів і триватиме, орієнтовно, два роки. Згідно з проєктно-кошторисною документацією, загальна вартість відновлювальних робіт становить 141 мільйон гривень.

На початку червня планують розпочати відновлювальні роботи у багатоквартирному будинку на вулиці Кияшка, 22. Цей будинок першим постраждав внаслідок російського ракетного удару.

У Запорізькій обласній військовій адміністрації розповіли, як відновлюватимуть 11 зруйнованих багатоквартирних будинків у результаті російських обстрілів.

Ворог завдав авіаційних ударів по житлових кварталах Запорізької області, — ФОТО.


Читайте також:

Вночі ворог завдав удар по Запорізькій області: палали будинки людей.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0