USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на Хортиці Козацьке коло прикрасили яскравою святковою ілюмінацією: ввечері все виглядає казково, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі на Хортиці Козацьке коло прикрасили яскравою святковою ілюмінацією: ввечері все виглядає казково, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі на Хортиці готові до відкриття резиденції Святого Миколая на Козацькому колі.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

Після оновлення у рамках національного проекту відродження Хортиці громадський простір «Козацьке коло» вперше дійсно пристосований для комфортного родинного відпочинку. Раніше на місці Козацького кола була галявина зі стежками. А зараз – це сучасний громадський простір із необхідною інфраструктурою, де можна проводити масові заходи. Цього року вперше за всю історію Козацьке коло набуло такого казкового вигляду: тут з’явилася резиденція Святого Миколая, встановили ялинку, організували фотозони, змонтували тематичні світлові конструкції у вигляді казкових героїв та тварин.

За посиланням можна побачити, як ця локація виглядає вдень.

Святкові заходи розпочнуться 18 грудня. Кожних вихідних з 12:00 до 18:00 «Козацьке коло» буде насичене святковим дійством. Гостей зустрічатимуть казкові герої, працюватиме дитячий кінозал і фудкорт зі смаколиками, виступатимуть театральні та хореографічні колективи. Окрім того, на всіх чекатиме сам Святий Миколай.

Партнером створення цієї святкової локації є «Запоріжсталь» Групи Метінвест.

Міська рада організувала зручне транспортне сполучення для містян та гостей. У вихідні та святкові дні з 12:00 до 19:00 буде організовано роботу додаткового автобусного маршруту «пр. Металургів – Заводоуправління» через міст Преображенського з зупинкою на «Музеї запорозького козацтва» (майдан «Козацьке коло»). Інтервал руху автобусів складатиме 10 хвилин. Крім того, до зупинки «Музей запорозького козацтва» з 12:00 до 19:00 можна буде дістатися тролейбусним маршрутом №1 «пл. Профспілок – турбаза «Хортиця». Інтервал руху тролейбусів складатиме 15 хвилин.

Нагадаємо, що відродження острова Хортиця є вдалим прикладом того, як держава та великий бізнес можуть разом робити успішні масштабні проєкти перетворень. Група Метінвест у рамках державно-приватного партнерства гарантувала оперативне системне залучення в різні галузі та показала результат – лише за декілька місяців з’явилися сучасні знакові об’єкти, що тепер відвідують тисячі людей: арт-об’єкт «Коло Єдності», лазерне шоу «Трансформації крізь історію» та імерсивна аудіовистава «Шлях».

У Запоріжжі національний проєкт відродження Хортиці розпочав потужну трансформацію легендарного острова


Читайте також:

Новий рік у Запоріжжі: опубліковано календар святкових заходів, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0