USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі розпочалось засідання міської ради: які питання будуть розглядати

У Запоріжжі розпочалось засідання міської ради: які питання будуть розглядати

Сьогодні, 3 листопада, відбудеться дев’ята сесія Запорізької міської ради восьмого скликання.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

У порядку денному 26 основних та 31 додаткових проектів рішень. Зокрема, депутати міської ради розглянуть питання про внесення змін до таких міських програм, як  «Діти Запоріжжя», «Культура Запоріжжя на 2019-2021 роки», «Програма розвитку туризму в місті Запоріжжі на 2020-2022 роки», «Освіта на 2019-2021 роки», «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2019-2021 роки» тощо.

«На сесії концерн «Міські теплові мережі» поверне до бюджету міста 100 мільйонів гривень фінансової допомоги. Це вдалося зробити завдяки реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021-2022 років, підписаного за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. У результаті в Україні вдалося зафіксувати ціни на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики та відмовитися від авансових платежів за газ, – повідомив напередодні засідання секретар міської ради Анатолій Куртєв, який виконує обов’язки міського голови. – Вивільнені кошти місто спрямує на підтримку медицини, виплату заробітних плат вчителям, стипендії учням закладів професійно-технічної освіти».

Також під час засідання міської ради буде розглянуто питання щодо збільшення на 46 мільйонів гривень видатків на охорону здоров’я у Запоріжжі. Ці кошти буде спрямовано на закупівлю медикаментів, додаткового медичного обладнання, доплати медикам, а також для придбання вакцини від грипу для щеплення медиків, педагогів, соціальних працівників.

Окрім того, на сесії розглянуть питання про внесення змін до програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста, програми відновлення інфраструктури території приватного сектора міста, програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства.

Одним з питань є проект рішення про створення Запорізької початкової школи «Натхнення» шляхом виділу із Запорізького ліцею №34 Запорізької міської ради Запорізької області та перепрофілювання (зміну типу) цього закладу освіти.

З повним порядком денним можна ознайомитися за посиланням.

Прем’єр-міністр України відвідав Запорізьку АЕС, – ФОТО


Читайте також:

Прем’єр-міністр України приїхав до Запоріжжя та побував на будівництві мостів, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0