USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі розпочали реконструкцію парку «Дубовий гай»: що планують зробити, – ФОТО

У Запоріжжі розпочали реконструкцію парку «Дубовий гай»: що планують зробити, – ФОТО

Цього тижня у Запоріжжі розпочали реконструкцію парку «Дубовий гай».

Про це під час спілкування з журналістами розповів заступник міського голови Олександр Константинов.

До кінця року у парку планують облаштувати дві центральні алеї (від входу біля Набережної магістралі та входу зі сторони вулиці Глісерної до пішохідного мосту), а також значно оновити вхідну групу зі сторони вулиці Глісерної з пандусами для маломобільної групи населення.

Демонтажні роботи вже розпочалися цього тижня.

«Я думаю, багато мешканців нашого міста приїжджають до Дніпра, до Харкова, Львова, Мелітополя і бачать сучасні локації. Які подобаються не лише місцевим жителям, а й гостям. Ми також хочемо, щоб нам теж було чим пишатися. Щоб гості з інших міст приїжджали до Запоріжжя і були здивовані тому, як гарно виглядають наші локації та зони відпочинку, – розповів Константинов. – Дякуючи депутатському корпусу, на позаминулій сесії міської ради було виділено 15 мільйонів гривень на початок поточного ремонту «Дубового гаю». Фінансування отримало комунальне підприємство «Дубовий гай», провело тендерну процедуру і визначило підрядника, який буде виконувати роботи».

За словами заступника міського голови, наступний крок – це благоустрій зеленої зони між двома основними алеями. Планується реконструювати насосну станцію, зробити систему автоматичного поливу та висадити зелені насадження.

«Два роки був розроблений проект реконструкції «Дубового гаю» приблизно на 25% його території. Розрахункова кошторисна вартість сягала близько 380-400 мільйонів гривень. На жаль, цей проект є не дуже актуальним і з точки зору кошторису, і з точки зору нормативних моментів.  Зараз ми переглядаємо цю концепцію з урахуванням нинішніх норм мобільності та усіх вимог до сучасних парків», – розповів заступник міського голови.

Міська влада планує провести корегування проекту повної реконструкції «Дубового гаю» з винесенням його на громадські обговорення, а потім – розпочати роботи.

Також у найбільшому парку Запоріжжя планують в майбутньому зробити реконструкцію місцевого стадіону за кошти державного бюджету. До реалізації проекту після завершення тендерних процедур планують підійдти у другій половині 2022 року.

Фото – 061

«На реконструкцію потрібні дуже великі гроші. Тому ми працюємо над тим, щоб залучати кошти не тільки міського, а й державного бюджету. У держави є проект фінансування в громадах розбудови спортивної інфраструктури. Тому ми будемо подавати проекти, під які можна залучити гроші», – розповів Константинов.

У Запоріжжі на греблі Дніпрогесу під час реконструкції побудуть двоповерхову дорогу, – ФОТО


Читайте також:

У запорізькій школі побудуть новий корпус за 50 мільйонів гривень, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

5

Елена2021-12-09 14:57:55
Хотелось бы видеть уровень не ниже парков в Днепре и Харькове
роль2021-11-24 15:17:29
еще один ресторан не забудьте построить там...
Юля2021-11-20 17:46:45
Да уж, даже коммент ставить не хочется.
Анна2021-11-19 11:00:43
Отлично, и туалееты надеюсь будут на уровне
Татьяна2021-11-19 08:36:01
...очень хорошее дело - такие проекты можно только поддерживать и приветствовать !!!