USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі почали демонтаж постаменту, на якому стояв пам’ятник Леніну, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі почали демонтаж постаменту, на якому стояв пам’ятник Леніну, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі розпочинають реконструкцію однойменної площі в центрі міста перед Дніпрогесом. В першу чергу – демонтують постамент пам’ятнику Леніну.

Про це повідомляє кореспондент «Першого Запорізького».

Як вже повідомляв наш сайт, проект реконструкції площі Запорізької розбитий на п’ять етапів та розрахований на кілька років.

У першу чергу підрядники демонтують постамент пам’ятнику Леніну, старе покриття, сходи тощо. Будівельники мають провести земельні роботи, прокласти під землею мережі електропостачання до насосної станції з підключенням системи автоматичного поливу, встановити сучасне енергозберігаюче освітлення.

У подальшому на площі Запорізькій замінять усе покриття та доріжки парку, збудують додаткові сходи з пандусами для людей з інвалідністю та відремонтують, виконають благоустрій зеленої зони та клумб, відновлять лавки, урни, встановлять туалети. Також передбачене встановлення системи відеоспостереження програми «Безпечне місто».

Зараз підрядники працюють над демонтажем постаменту знесеного у 2016 році пам’ятнику Леніну. Ця робота визначена, як першочергова. За словами представника підрядної організації, демонтаж постаменту буде складним, оскільки перед ними поставлене завдання демонтувати постамент зі збереженням старих гранітних плит, якими облицьований об’єкт. Наразі спецтехніка прибирає бордюри навколо постаменту, а робітники вручну демонтують плити, які встановлені навколо постаменту. Після того, як буде прибрана слизька поверхня, почнуть роботи на висоті. За словами представника підрядної організації, демонтаж постаменту, зважаючи на погодні умови, може затягнутися і на тиждень.

Нагадаємо, у 2016 році увага запоріжців була прикута до пам’ятника Леніну, який зносили протягом майже двох діб. Містяни, які знаходилися на площі, відсвяткували “повалення” Ілліча салютами і фаєрами.


Читайте також:

Забуті вожді: де зараз демонтований пам’ятник Леніну у Запоріжжі і що з ним, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

7

ПАМЯТНИК ЛЕНИНУ2020-02-18 19:31:12
ЗАПОРОЖЬЕ
прозектор2020-02-16 17:10:16
как всегда, экспертов и знатоков у нас не меряно. Профи ни одного.
вася2020-02-15 16:16:06
мер Запорожья Буряк - как та проститетя. Денег нет ни на что, зато на эту бандеровскую х***ню гроши есть. А диточкам з приюта? А одиноким старикам ? А молодым мамочкам? А на скорую помощь и пожарку? Йоб вашу бандеровкую мать!
Александр2020-02-14 14:13:03
Поставили бы большое колесо обозрения!
Весельчак У2020-02-14 13:09:27
"...проект реконструкції площі Запорізької розбитий на п’ять етапів та розрахований на кілька років"! ! ! Заранее запросили несколько лет, памятуя затянувшуюся историю с запорожскими мостами. Будут доить бюджет ещё много лет. А постамент, учитывая его конструкцию, не смогут снести даже за полгода ! Подрядчики в погоне за длинным рублём бросились на демонтаж даже в такую непогоду, претендуя на позорное звание "ударников капиталистического труда" и "вандалов ХХІ века" .
Ирина2020-02-12 22:30:12
Вот ещё подтверждение, некуда девать деньги, ломать не строить,и во́обще никакого уважения к истории своей родины,взять и уничтожить один из крупнейших памятников мира
Снос постамента Ленина в Запорожье: рабочие перешли в активную фазу (ФОТО) | Портал Акцент2020-02-12 18:30:51
[…] Фоторепортаж: «Первый Запорожский». […]