USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі почала працювати відеостіна програми «Безпечне місто», – ФОТО

У Запоріжжі почала працювати відеостіна програми «Безпечне місто», – ФОТО

У Запоріжжі почала працювати сучасна відеостіна програми «Безпечне місто».

Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

Ситуаційний центр програми «Безпечне місто» розташований у Дніпровському районі. Зараз там завершується реконструкція і благоустрій прилеглої території, однак обладнання центру вже працює.

Зокрема вже працює сучасна відеостіна довжиною 7,5 метрів та висотою 3 метри. Фактично вона стане системою відображення відеоінформації з камер «Безпечного міста». центральним пультом, за яким працюватимуть оператори ситуаційного центру.

У мерії відзначають, що аналогів подібної відеостіни в Україні немає. Як засвідчує практика інших міст світу, впровадження такої системи дозволяє знизити рівень вуличної злочинності, правопорушень на 25-30%. Але її робота спрямована не лише на зменшення злочинності. Інформація системи «Безпечне місто» дає змогу пришвидшити реагування на ситуацію на автомагістралях, ДТП, пожежі, надзвичайні ситуації, посилити контроль за збереженням об’єктів комунальної власності.

Програма «Безпечне місто» потребує значного фінансування і впроваджується поетапно. У 2017 році був закладений фундамент програми: розроблено та погоджено технічне завдання, розроблена і затверджена проектно-кошторисна документація ситуаційного центру, проведені відповідні тендерні процедури, закуплено обладнання, проведений монтаж і налагодження Центру обробки даних.

У 2018 року розпочалася активна стадія реалізації проекту. Встановлено 211 камер відеоспостереження. До системи підключено і понад 40 камер, які працювали у місті раніше. Цього року планується встановити ще 20 відеокамер. Частина з них вже змонтована. Завершується реконструкція ситуаційного центру.

Читайте також: У Запоріжжя у Заводський район буде їздити новий маршрут

0