USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі 9-кілометровий «живий ланцюг» людей на новому мосту з’єднав Хортицю та лівий берег міста, – ФОТО

У Запоріжжі 9-кілометровий «живий ланцюг» людей на новому мосту з’єднав Хортицю та лівий берег міста, – ФОТО

Сьогодні у Запоріжжі до Дня Соборності України відбувся святковий флешмоб. Декілька тисяч жителів міста об’єднали Хортицю та лівий берег Дніпра живим ланцюгом.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

Президент Зеленський, який сьогодні приїхав до Запоріжжя з робочим візитом, також долучився до святкового флешмобу. Після «живої хвилі» з рук новим мостом проїхала спецтехніка поліції, ДСНС та екстреної медичної допомоги.

«Наші погляди, відмінності, бачення можуть бути абсолютно різними. Але ніколи не мають стати вищими, ніж Україна, неподільна та незалежна. Так, об’єднатися по-справжньому дійсно непросто. Тільки сильний народ може бути єдиним. Тільки єдиний народ може створити сильну країну, яка живе, яка будує лікарні, стадіони, літаки, кораблі. Яка дійсно зводить знакові історичні об’єкти, – зазначив Володимир Зеленський, –  Сьогодні у Запоріжжі ми бачимо живий доказ саме того, що разом ми сильніші, що разом ми можемо набагато більше. Ми з’єднуємо нашу державу не лише словами. Сьогодні ми відкриваємо найвищий міст в Україні».

Фото: Запорізька ОДА

Сьогодні президент України Володимир Зеленський у Запоріжжі привітав країну з Днем Соборності України та відкрив новий вантовий міст.

Після відкриття руху мостом Преображенського можна буде тільки дістатися на Хортицю, а новим мостом – на лівий берег міста. Дивіться за посиланням, як буде організовано рух.

На будівництво головного об’єкту національної програми «Велике будівництво» із спеціального фонду державного бюджету було виділено 3 мільярди гривень у 2020 році та 2,7 мільярда гривень у 2021-му.

У Запоріжжі вже увімкнули сучасне підсвічування нового вантового мосту: як це виглядає, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читайте також:

У Запоріжжі відкривається верхова частина вантового мосту: як буде організовано рух (Карта)

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

5

Вася2022-02-21 17:19:39
подлое провительство использует детей в своих грязных политических целях. Зато сколько УКРодерьма в сми, когда пишут аааааа - Путин использует детей в политике. Бєєєєєєєє. Сугссс.
Осведомитель2022-01-23 15:07:06
9-километровая ? ? ? От силы на 900 метров (!) удалось растянуть эту живую цепь, заплатив массовке от 50 до 200 гривен за 2 часа на морозе !
Arhivarius2022-01-23 14:25:40
Притянутый за уши "праздник" мифической "соборности" 1919 года -- убожество украинской историографии. Та "злука" не объединила Украину. Тем более не объединит её теперь. Насаждаемая в качестве государственной идеология украинского национализма, считающего другие народы врагами "української нації", высокомерно ставящего Украину "понад усэ" приведёт в многонациональной Украине к новым многочисленным жертвам и к распаду страны, толчком к которому стал "Майдан".
Житель Запорожья.2022-01-23 10:39:14
Так я не понял у нас в стране эпидемия или нет? То красная зона, то как новый все сразу скатываются в желтую и зеленую, то теперь орут у нас омикрон, а на мосту все толпой и без масок...
Детей согнали?2022-01-22 17:56:19
Опять бюджетников и детей согнали? Достали показухой