USD: EUR:
... в Запорожье
У Приморську місцеві жителі четвертий день поспіль виходять на протести проти російської окупації, – ВІДЕО

У Приморську місцеві жителі четвертий день поспіль виходять на протести проти російської окупації, – ВІДЕО

У Приморську місцеві жителі четвертий день поспіль виходять мітингувати проти окупації.

Про це повідомляють місцеві жителі у соціальних мережах.

Вперше на мітинг проти окупації жителі Приморська вийшли 2 березня. Знову на патріотичну акцію жителі курортного містечка зібралися наступного дня. 4 березня Приморськ вийшов на протест втретє.

Сьогодні місцеві мешканці знову зібралися на вулиці. Вони планують виходити на мирні протести щодня – допоки не настане перемога.

Як уже писав «Перший Запорізький», аналогічні патріотичні мітинги проходять в окупованому росіянами Мелітополі. 1 березня жителі міста вийшли на масову акцію. Мелітопольці голими руками зупиняли військові машини РФ, окупанти відкривали вогонь.

2 березня колона небайдужих мешканців Мелітополя зібралася на площі Перемоги, а звідти колоною вирушили до захопленої росіянами будівлі СБУ. Щоб розігнати людей, окупанти почали стріляти у повітря і не лише. На жаль, один учасник мітингу – мешканець Мелітополя отримав вогнепальне поранення.

3 березня, відбувся черговий масовий патріотичний мітинг, який кожного разу збирає дедалі більше людей. Вчора, 4 березня, тисячі жителів Мелітополя знову вийшли на патріотичну акцію у центрі окупованого росіянами міста.


Читайте також:

У Запорізькій області Збройні Сили України продовжують ліквідувати противника: загарбник деморалізований і несе втрати

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0