USD: EUR:
... в Запорожье
В окупованому Мелітополі російські лікарі почали звільнятися через велику кількість поранених рашистів

В окупованому Мелітополі російські лікарі почали звільнятися через велику кількість поранених рашистів

У тимчасово окупованому Мелітополі російські лікарі, які приїхали працювати у місцевих медичних закладах, почали звільнятися через великий об’єм роботи.

Про це повідомляє Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

На тимчасово окупованому півдні зросла кількість поранених окупантів, через що лікарі ворога не справляються з роботою. Зокрема, дефіцит лікарів вже відчули в Мелітополі.

«Російські звезені лікарі почали звільнятись через високий інтенсив роботи. Нові ж лікарі не поспішають приїжджати до тимчасово окупованого міста. Відтак ворог має значний дефіцит медичних працівників, не допомагають цьому і підвищення виплат, – повідомляє Центр національного спротиву. – Через таке навантаження місцеві лікарні майже не працюють з цивільним населенням, адже пріоритет йде солдатам ворога. Аналогічна ситуація з медикаментами – їх завозять до лікарень саме на лікування російських солдат».

Як вже писав «Перший Запорізький», на окупованій території Запорізької області противник продовжує використовувати мережу цивільних закладів охорони здоров’я для лікування поранених російських військовослужбовців та найманців приватних військових компаній. Зокрема, у Токмаку російський військовий шпиталь вже переповнений пораненими.

Крім того, у зв’язку з переповненням лікувальних закладів та моргів у Мелітополі російські загарбники перевозять трупи та евакуюють поранених військовослужбовців до тимчасово окупованого Криму. Також у Генштабі повідомляли про роботу в Токмаку мобільних крематоріїв.

У Запорізькій області ЗСУ знищили пять баз противника на окупованій території


Читайте також:

Поблизу Пологів та Великої Білозерки українські захисники знищили живу силу та техніку противника

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0