USD: EUR:
... в Запорожье
В окупованому Мелітополі колаборантка, яка очолила міську освіту, залякує батьків та учнів

В окупованому Мелітополі колаборантка, яка очолила міську освіту, залякує батьків та учнів

В окупованому Мелітополі директор промислово-економічного технікуму Олена Шапурова використовує терористичні методи окупантів та залякує батьків та учнів. Вона загрожує їм виключенням, а освітян схиляє до співпраці, обіцяючи нарахування зарплатні з 1 квітня.

Про це повідомляють в обласній військовій адміністрації.

У Мелітопольському районі окупанти розставляють колаборантів на ключові посади. Зокрема у сфері освіти.

Незважаючи на те, що згідно з рішенням голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха, канікули у школах тимчасово окупованого Мелітополя мають продовжуватися до 1 травня, росіяни намагаються організувати навчальний процес та звітувати для російських ЗМІ про успіхи.

Як пише «РІА-Мелітополь», директору технікуму Олені Шапурової окупанти Росії довірили відновити навчальний процес у школах за російською програмою та російською мовою.

«Колаборанти поспішають відзвітувати перед своїми старшими кураторами в рф про те, що вони запустили навчальний процес у школах і відновили роботу мелітопольських дитячих садків. Проте планам відкрити школи з 1 квітня не судилося збутися. І окупанти поспішно знайшли собі подібних колаборантів з числа педагогів, щоб хоч у кілька шкіл завести дітей. Сьогодні заняття нібито відновилися у школах №№ 7, 4 та 13», – повідомляють місцеві журналісти.

Нагадаємо, в окупованому Мелітополі російські загарбники намагаються змусити вчителів відновити навчальний процес за російською програмою та навіть пропонували винагороду, але педагогічний колектив відмовився співпрацювати з ворогом. 31 березня усі директори шкіл написали заяви на звільнення на знак протесту і небажання працювати з загарбниками.

Як вже писав «Перший Запорізький», в окупованому Бердянську аналогічно більшість директорів шкіл написали заяви на звільнення.

У Запорізькій області в окупованих районах російські військові тероризують місцеве населення


Читайте також:

В окупованому Мелітополі російські солдати масово затримують підприємців, а відпускають їх лише після виплати «компенсації»

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0