USD: EUR:
... в Запорожье
У Мелітополі звільнилися всі директори шкіл через небажання працювати з окупантом

У Мелітополі звільнилися всі директори шкіл через небажання працювати з окупантом

Загарбники намагалися змусити вчителів відновити навчальний процес в окупованому Мелітополі за якоюсь російською програмою та навіть пропонували винагороду, але педагогічний колектив відмовився співпрацювати з ворогом.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

“Сьогодні було прийнято складне, але абсолютно правильне рішення: усі без винятку директори шкіл написали заяви на звільнення на знак протесту та небажання працювати з окупантами. Шановна Галина Вікторівна (Данільченко – ред), якщо у вас є бажання зробити з наших дітей “живий щит” та зробити їх заручниками, почніть зі своїх дітей та онуків”, – сказав Федоров.

Також мер повідомив, що у Мелітополі деякі старші по будинках співпрацюють з окупантами – складають списки квартир, де ніхто не проживає, та списки квартир, у яких проживають військові та чиновники.

Раніше ми повідомляли, що в Австрії Іван Федоров разом із членами української делегації обговорюють надання гумдопомоги окупованим містам, впровадження жорсткіших санкцій проти Росії, а також шляхи допомоги звільнення з російського полону українських чиновників.

Читайте також:

Черговий фейк роспропаганди: “Мотор Січ” розробляли “Байрактари”, здатні розпорошувати віруси

«Проти нас воюють люди з мого полку»: офіцер, родом із росії, зараз захищає Україну та рідних із Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Запорожцы2022-04-02 16:58:34
Медиагигиена,ты совсем больной??? Какой раскол? Какая гражданская война??? Сразу видно что ты чучело не из Украины,иди нахуй отсюда тварь! Украинцы как никогда сейчас едины от юга до запада.
Медиагигиена2022-04-02 11:00:46
По факту на Украине с 2014 года идёт гражданская война. Обстановка в Мелитополе показывают глубину раскола украинского общества. Опыт Украины показал : чтобы развалить свою страну враги не нужны, достаточно своих «патриотов». "Хохол останется хохлом, хоть ты пусти ЕГО в Европу ! Где надо действовать умом, он напрягает только ж*пу. И потому-то на Руси завещано аж Мономахом: "Связаться, Боже упаси ! С тремя - жидом, хохлом и ляхом ". Коварен жид, хотя и слеп ; кичливый лях - похуже бл ** и, Хохол же - съест с тобою хлеб и тут же в суп тебе нагадит" . "Хохлы" Т.Г.Шевченко 1851г.