USD: EUR:
... в Запорожье
У Бердянську рашисти збираються відкрити центр підготовки пропагандистів

У Бердянську рашисти збираються відкрити центр підготовки пропагандистів

Російська окупаційна влада планує відкрити у Бердянську Запорізької області центр підготовки пропагандистів. За планом окупантів до 1 вересня там пройдуть перепідготовку вчителі історії та російської мови.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

На тимчасово окупованих територіях спостерігається дефіцит педагогів. Більшість українських вчителів відмовилася співпрацювати з окупантами, тому рф завезла своїх. Проте це проблему не вирішило.

«Більшість росіян приїжджає на ротаційній основі через більші виплати ніж у рф. Проте залишатись вони не хочуть, адже не впевнені в подальшій приналежності регіону до росії. Відтак окупанти хочуть відкрити педагогічні виші, де у швидкому темпі будуть готувати «нових вчителів». Пріоритет обраних фахівців чітко демонструє на що ставить акцент «російська школа», а саме на вивченні мови та «правильної історії», – йдеться у повідомленні Центру національного спротиву.

Центр національного спротиву закликає жителів тимчасово окупованих територій не віддавати дітей до осередків російської пропаганди.

«Російська освіта – це шлях у нікуди. У росії немає престижних університетів, а освітні програми обміну заблоковані через поступову ізоляцію країни-терориста», – додали у Центрі.

У листопаді Центр національного спротиву повідомляв, що окупанти намагаються змусити мешканців тимчасово окупованих територій віддавати дітей до шкіл, у яких працюють завезені з росії вчителі.

У Бердянську російські окупанти затримали місцевих жителів і назвали їх «диверсантами», – ВІДЕО


Читайте також:

Рашисти запровадили у Запорізькій області тижневу комендантську годину

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0