USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відмовилися від декількох маршрутів: серед них є маршрутка від

У Запоріжжі відмовилися від декількох маршрутів: серед них є маршрутка від "Ашану" та єдина на Другомайське селище

Деякі маршрути скасували, а ще на 14 – скоротили кількість транспорту. Перевізники заявили, що обслуговувати маршрути – економічно невигідно.

Підвищення вартості палива та природного газу вплинуло на роботу підприємств, які відповідно до умов конкурсу та складеного договору придбали свого часу рухомий склад та випустили його для роботи на лініях. Ми вдалися до відмови від деяких маршрутів – №7, №13, №90, №93 – та значного зменшення роботи транспорту на 14 маршрутах, які сьогодні відповідно до економічного стану підприємств проблематично обслуговувати в повному обсязі, – розповів у коментарі 061 заступник начальника міського управління транспорту Олександр Кухарєв.

Про відмову перевізника працювати на маршрутах №13 та №90 йшлося на засіданні виконкому у вересні 2021 року, і тоді міська влада заявила, що без перевізників ці маршрути не залишаться. Щобільше – вже є охочі їх обслуговувати. Однак у результаті перевізників на ці напрямки не знайшли і від них відмовилися.

Окрім відмови від маршрутів №13, 90 та 93, перестав функціонувати маршрут №7 (вул.Базарна – вул. Технічна) – єдиний для мешканців Другомайського селища. Перевізник заявив про збитковість цього напрямку.


Читайте також:

У Запоріжжі проведуть позачергову сесію міськради: у чому причина збору

Маршрутка збила людину на центральному проспекті Запоріжжя: подробиці від поліції

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

16

Мешканець2022-02-08 13:15:36
Мер та всі керуючи особи повинні їздити загальним транспортом, а то вони їздять на авто.
Банду геть2022-02-08 07:48:01
Буряк для города покупал новые трамваи, автобусы , троллейбусы . И это не нравилось бандам городских "богатеев". Буряка они выжили и сейчас работают на маршруточников
Владимир2022-02-07 01:03:21
Водителям маршруток сейчас платят зарплату 0 griven. Можете это проверить в налоговой. Даже если поднять стоимость проезда в 10 раз всё равно зарплата водителей будет 0 griven.
Владимир2022-02-07 00:52:57
Как заботится об интересах частных предприятий Кухарев! А в должностные обязанности этого чиновника больше входит забота у о государственном транспорте , муниципальном. Банда маршрутчиков захватила полностью власть в городском совете!
Петр2022-02-06 21:13:45
С городского транспорта наличку на карман не снимешь, а с маршруток без проблем. Вот и весь ответ. В месяц 4 ляма получается. Все просто.
Бабурка2022-02-06 15:12:29
Против повышения цен!!! В таком случае тогда уберите все маршрутки с дорог!
Наталия2022-02-06 12:12:53
7 маршрут конечно будет убыточный,потому что левые такси от южного рынка перебивают роботу маршруток. И никакой на них управы нет.
так підніміть ви ці ціни на проїзд в транспорті, але не закривайте людям можливість їздити2022-02-06 11:44:44
Дорожчає нафта, газ , продукти, бензин . За рік середня зарплата зросла . Навіть підняли мінімальну пенсію і мінімальну зарплату , нехай ненабагато, але підняли. Тільки вартість проїзду як була встановлена з весни минулого року, так і зараз не піднялася . А ми, пасажири Друготравневого селища страждаємо . Власники маршрутів просто закрили нерентабельні маршрути. Підніміть, нарешті, вартість проїзду, але не закривайте маршрути. Нехай навіть проїзд у маршрутці коштуватиме і 15 гривень а в трамваї 10 гривень, але щоб ці маршрути їздили.
Николай.2022-02-04 11:30:12
Все повышаю. Цены на продукты бегут галопом, на медикаменты скачут и лишь пенсии затаились в кустах и отдыхают.
Наталья2022-02-03 20:05:41
Зачем убрали 13 маршрут? Если-бы он ходил по времени, хотя-бы раз в час, а утром раз в пол часа, он был бы забит. 32 не едет же к Лев. Зап. Людям ещё 4 остановки пешком идти. Безобразие!!!!!!!!!!!!
Чайкина2022-02-03 18:28:07
Езжу в центр с кичкаса на 29 автобусе и 16 трамвае,всё устраивает,а маршрутки не нужны,тем более по новым ценам по 12-14 грн,с ума сошли!
Володимир2022-02-03 18:19:20
Декілька - це більше десяти, кілька - це до десяти. Тож перша ж фраза трохи шокує. Навчіться писати!
Любовь Платоновна2022-02-03 18:13:38
Условия в маршрутках ужасные,водители хамят,дышать нечем,воняет,сиденья отваливаются и облезают, недавно ехала и отвалилось сиденье,так упала и задрала ноги,очнулась под ногами у людей,знакомая как то вообще вылетела из задней двери когда села,маршрутки прошлый век,вообще лучше убрать,и сделать большой коммунальный дешёвый транспорт для людей,а также запустить трамвай по проспекту как было раньше!
Оксана2022-02-03 17:08:24
Маршрутки на Кичкас в ужасном состоянии их вообще нужно давно снять с рейсов, на сидения противно садится и очень не удобно
Хортица2022-02-03 14:45:36
Полностью согласна,маршрутки в городе вообще не нужны,по таким тарифам люди не потянут,убрать их все полностью!
Запорожцы2022-02-03 13:53:49
Лучше отказаться от всех маршруток в городе,и ездить на автобусах,троллейбусах и трамваях,выгоднее,и цены доступнее.