USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі почали відсторонювати від роботи невакцинованих педагогів та чиновників

У Запоріжжі почали відсторонювати від роботи невакцинованих педагогів та чиновників

Співробітників, які підлягають обов’язкової covid-вакцинації, відсторонюють від роботи без збереження заробітної плати до моменту отримання щеплення.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу та голова Запорізької області Олександр Старух.

“Набув чинності наказ МОЗ “Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”. Йдеться про працівників: центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, освітніх установ.

Працівники зазначених організацій, які станом на 8 листопада не матимуть бодай одного щеплення проти Covid-19, будуть усунені від роботи без збереження заробітної плати до моменту отримання щеплення”, – розповів Ляшко.

За словами Ляшка, не можуть бути відсторонені від роботи співробітники, які мають протипоказання до вакцинації та надали відповідний медичний висновок.

«Сьогодні починають працювати обмеження, визначені ухвалою Кабінету міністрів про усунення від роботи нещеплених держслужбовців та педагогів. Ще раз нагадую, ніхто нікого не звільняє. Але обов’язково людина має відповідати вимогам за певними категоріями зайнятості, які передбачають роботу у публічному просторі та контакти з іншими людьми. У цьому випадку можливе усунення людей від виконання обов’язків до моменту усунення проблемних питань», – повідомив на брифінгу Олександр Старух.

У співробітників, яких усунули від роботи, зарплата не зберігатиметься. Іти стаж теж не буде. Їхні робочі обов’язки робитимуть колеги.

Нагадаємо, у Києві ударом ножем у груди вбили 26-річного сина бізнесмена з Кирилівки. Батько загиблого розповів, що нападником був нетверезий чоловік із Донбасу. Йому нібито не сподобалося, що Микола Балабатько розмовляє українською, тож покликав його поговорити надвір. Бізнесмен каже, що там підозрюваний дістав ніж та вдарив хлопця ножем у серце. Зрештою, той помер на руках у поліцейського. Батько також розповів, що його син був чемпіоном із джиу-джитсу, але це не допомогло захиститися від нападника.

Читайте також:

У Запорізькій області водій легковика на смерть збив велосипедиста та влетів у стовп, – ФОТО

У Запорізькій області у сміттєвому баку знайшли тіло новонародженого хлопчика

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0