USD: EUR:
... в Запорожье
У росЗМІ заявили, що

У росЗМІ заявили, що "у Запоріжжі на території 5-ї міськлікарні розміщено підрозділ ЗСУ"

АКТУАЛЬНО: У зв’язку зі складною ситуацією та необхідністю перебування в укриттях із слабким інтернетом, читайте оперативні новини сайту в нашому телеграм-каналі: https://t.me/onenews_zp.

Йдеться про парк Перемоги, що прилягає до лікарні, там де розташовані зразки артилерійської зброї Другої світової війни.

Про це розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

Фейкова новина була опублікована сьогодні у ворожому телеграм-каналі «РІА новини»:

“У Запоріжжі на вулиці Перемоги у міській клінічній лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги розміщено підрозділ ЗСУ, а на прилеглій території – бронетехніка та вогневі позиції артилерії. Ці та інші подібні факти, незважаючи на наші неодноразові заяви, дотепер залишаються поза увагою Всесвітньої організації охорони здоров’я”, – йдеться у повідомленні, яке викликає безліч питань, одне з перших – це адекватність пропагандистів.

Глава ЗОВА Олександр Старух прокоментував це «вкидання».

«Чомусь із такою заявою до Всесвітньої організації охорони здоров’я звернувся начальник Національного центру управління обороною росії якийсь генерал-полковник Мізинцев.

Перше, ми теж думаємо, що участь ВООЗ потрібна, щоб, по-перше, комусь перевірити зір, по-друге, адекватність у російських генералів. Ми вже не маємо сумнівів, що ця адекватність відсутня.

Будь-який першокурсник може зайти в інтернет і подивитися, що таке парк Перемоги, і що там розташоване, і на честь чого це розташовано. На честь перемоги над попередніми нацистами у Другій світовій війні.

Я думаю, скоро ми почуємо, що у нас танкова рота десь у центрі міста розташована. Адже ми маємо багато пам’яток, присвячених перемозі над нацизмом, у тому числі пам’ятники, до яких входить зброя часів Другої світової війни, вона не годиться вже зараз, звісно.

У лікарнях працюють лікарі, парк Перемоги – це мирний об’єкт. І будь-які постріли по ньому будуть орієнтовані на мирних людей та руйнування громадянської інфраструктури», – заявив Олександр Старух.

Нагадаємо, сьогодні, 28 квітня, близько 9 години ранку, російські війська знову вдарили по Запоріжжю ракетою. Внаслідок повітряної атаки пошкодження різного ступеня отримали 12 будівель, розташовані в приватному секторі, та постраждали п’ятеро людей. Одна дитина з легкими травмами та дві жінки з легкими пораненнями вже отримують медичну допомогу у наших лікарнях. Двоє чоловіків від шпиталізації відмовилися.

Читайте також:

Російські війська збільшують зосередження підрозділів та не зупиняють спроби наступу: яка ситуація на фронті у Запорізькій області

Били струмом, відрізали палець та зламали ребра: в окупованій Василівці російські солдати 12 днів катували учасника АТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram

4

степанович2022-04-30 08:09:21
а паніку ,по Запоріжжю ,розносять глядачі руzzкотарєлочного тєлєвідєнія.пора вже пройтися по тим тарєлкам
Дипломат2022-04-29 14:06:26
Русские военные,сообщите всем своим,и сдавайтесь массово в плен, сложите оружие,потому что у вас одна дорога,умереть,или же вас и так ликвидируют по приказу Путина после 9 мая,за невыполнение поставленных задач,и чтобы заметать следы перед международным судом и трибуналом,вы никогда не сможете захватить Украину во главе с Европой и США,неужели вы этого дебилы так и не догнали? Потому сдавайтесь,и переходите на сторону Украины,в России вас ждёт смерть или в лучшем случае суд.
Z2022-04-29 08:46:26
Бейте фашистов, Бейте ребята! Бейте из пушек! Бейте из градов! Всыпьте за Горловку,за Белогорск, Zа Мариуполь и за Краматорск! Всыпьте сполна за Луганск и Одессу. Бейте за фейки и лживую прессу. Бейте фашистов, бейте стократ Zа кровь истерзанных пленных ребят! Бейте фашистов, Бейте, ребята! Бейте, как деды под Сталинградом! Пусть им, зверям, не покажется мало Zа стариков и детей из подвалов. Zа Трептов парк, оскверненный вандалом, Заокеанских хозяев вассалом! Пусть и в Брюсселе от страха трепещут, Те, кто нацистам взахлеб рукоплещет. Грозен наш праведный гнев и неистов, К вам, раскормившие укрофашистов! Мы вам напомним про Кузькину мать - Нам в этом опыта не занимать. Ваше смердящее евроболотце Видно опять осушать нам придется. Волю к победе у нас не отнять! Благослови нас, Родина-мать!
ЗП2022-04-28 14:20:56
Да уж,у рашистов маразм всё крепчает,видимо и на хортицу ракеты свои запускали,потому что рашистам видимо показалось что в музее заповеднике сидят ВСУ в вышыванке и шароварах,и стреляют из муляжных пушек на самом деле.