USD: EUR:
... в Запорожье
У мережі опублікували архівне відео 42-го року із масштабами руйнування ДніпроГЕС у Запоріжжі

У мережі опублікували архівне відео 42-го року із масштабами руйнування ДніпроГЕС у Запоріжжі

Аби зупинити наступ німецьких військ, у серпні 41-го року було підірвано греблю ДніпроГЕС. Німецькі військові зафільмували масштаби руйнації на відео.

Тоді ДніпроГЕС називали Дніпрельстан (скорочення від “Дніпровська електростанція”). Її підірвали без попередньої евакуації населення, в результаті чого, за деякими підрахунками, загинули кілька тисяч цивільних людей.

У Телеграм-спільноті Райхскомісаріат Україна опублікували відео, яке показує, як сильно була зруйнована гребля. Відео датоване 1942-м роком.

Читайте також: У мережі опублікували унікальні фото, які робили німці в Запоріжжі у 40-х роках


Читайте також:

У Запоріжжі оперативно відновлюють будинок після вибуху: які роботи будуть проводитись сьогодні

Стало відомо, що з’явиться на місці гіпермаркету “Ашан” у Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

15

Галя2022-02-06 15:10:09
Диагностик,по себе не судят! Убейся!
диагностик2022-02-03 08:24:08
Леся и Слава, Слава и Леся. Вы, гермафродиты?
Тарас2022-02-01 21:43:50
Музычку тоже "Німецькі військові" подобрали? ))
Леся2022-02-01 15:51:36
Комуняки скотиняки,вбивали свiй же народ,та катували,хай горять у пеклi!
Слава Украине!2022-02-01 15:48:47
Профессор Преображенский или скелет,ничтожество ты тупое, пропутинская залупа,желаю чтобы вся твоя уродская семейка вымерла вместе с тобой,чтобы такая гниль нигде и никогда не размножалась.
горожанин2022-02-01 14:57:02
Ні, ну а що? Мені так наші смі, таку інфу в голову вбили. Я що, дебіл по вашому?
Скелет в шкафу2022-02-01 12:18:25
Каким-то удивительным образом в рядах укронацистов сосредоточились преимущественно недоумки и недоучки, школяры-двоечники и откровенные дегенераты, тем не менее берущиеся обсуждать темы, в которых они полные профаны. Совпадение? Не думаю. ПОРОЧНАЯ националистическая идеология (любой нации, хоть эфиопская, хоть чеченская, хоть немецкая, хоть узбекская) всегда притягивает к себе таких же ПОРОЧНЫХ особей, не отмеченных интеллектом. И вот такие кретины-незнайки как "Василиса преглупая" и дегенерат "горожанин", не обладая даже элементарными школьными знаниями, берутся рассуждать об идеологиях, мировых событиях и процессах, о последствиях подрыва Днепрогэса. На самом деле из-за подрыва плотины погибло не более 6 человек !
горожанин2022-02-01 07:35:21
скоти комуняцькі, рятуючи свої сраки,утопили тоді понад 80т. мирного люду!
Юлiя Тимошенко2022-01-31 17:37:50
Эх,Вася,Вася... Який же ти дурень i телепень старий! Йдiть будь ласка у дупу!
Вася2022-01-31 15:12:32
з жінками розмовляти про політику - справа невдячна.
Вася2022-01-31 15:11:21
васіліса Премудрая - ну про що з тобою можна розмовляти. Радянські війська зірвали Дніпрогес для того, щоб фашистські загарбники не вторглись в Україну щє більше. Що тут іщє не зрозуміло? І не розмовляй зі мною "мовою агрєссора". Ти ж патріотиня.
Вася2022-01-31 14:46:30
Василиса премудрая2022-01-31 14:25:20 - з проамериканськими повіями не розмовляю.
Василиса премудрая2022-01-31 14:25:20
Вася,можно подумать советские власти небыли фашистами,когда взрывали ДнепроГЭС,зная,что погибнут десятки тысяч мирных людей,и даже не предупредив,случайно твоих бабушку с дедушкой волной не отнесло? Жалко.
Вася2022-01-31 14:05:00
а журналист вместо фашистких, пишет НІМЄЦЬКИХ . Ну вот что о тебе можно подумать? Жалкую що фашисти залишили твою бабусю та дідуся живими.
Гость2022-01-31 13:54:02
Слава Победителям фашизма в Великой Отечественной Войне!