USD: EUR:
... в Запорожье
Студенти Запорізького національного університету з понеділка повертаються до навчання

Студенти Запорізького національного університету з понеділка повертаються до навчання

Микола Фролов, ректор ЗНУ, повідомив, що до ректорату звертаються студенти і викладачі щодо продовження навчального процесу.

З наступного понеділка, 28 березня, студенти Запорізького національного університету повернуться до навчального процесу у дистанційному режимі на всіх курсах бакалаврату, магістратури і аспірантури (денна і заочна форми). Про це написав ректор університету Микола Фролов.

“Всі декани отримали доручення відпрацювати з кожним студентом питання його участі у навчальному процесі. Студенти, які не мають доступу до інтернету, які не мають можливостей для навчання, залишаються нашими студентами. Це важливо знати і розуміти! Жоден студент після 24 лютого не був відрахований з університету і не буде відрахований!”, – пише Фролов.

Окремо ректор університету пояснив питання сплати за навчання:

“Ми пропонуємо всім студентам, які мають можливість, заплатити хоча б частину коштів за другий семестр. Якщо такої можливості немає, треба повідомити про це деканат і продовжувати навчання у лавах наших студентів. Головне – продовжувати навчання в нашому університеті!”.


Читайте також:

Запоріжжя отримало 20 тонн гуманітарної допомоги від міста-побратима

Чотири гаубиці, бронетранспортер та особовий склад: втрати окупантів у Запорізькій області за 23 березня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0