USD: EUR:
... в Запорожье
Будівництво запорізьких мостів на завершальному етапі: які роботи наразі виконують мостобудівники, - ФОТО, ВІДЕО

Будівництво запорізьких мостів на завершальному етапі: які роботи наразі виконують мостобудівники, - ФОТО, ВІДЕО

Будівельні роботи ведуться одразу на кількох спорудах Автотранспортної магістралі через Дніпро. Що саме зараз роблять мостобудівники, читайте у матеріалі.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, на будівництві низової частини балкового мосту (споруда № 4) та підходах до неї (побудови №№ 3 та 5) вже більшість робіт виконано. Виконано опускання прогонової будови на опорні частини та влаштовано деформаційні шви. В даний час виконуються роботи з влаштування підпірної стінки на з’їзді із споруди №5.

На спорудах №6 (шляхопровід над кільцем на о. Хортиця) та №7 (з’їзд з вантового мосту на острів) мостобудівники виконують монтаж бар’єрної огорожі.

На верховій частині вантового моста (споруда № 10) вже закінчено монтаж деформаційних швів та продовжуються роботи з монтажу перильної та бар’єрної огорожі, а також опор освітлення. В даний час продовжуються роботи з влаштування декоративного освітлення та монтажу жолобів під кабельне розведення освітлення.

На низовій частині цієї споруди мостобудівники виконують роботи з монтажу тимчасових опор у прогоні 6-7.

На з’їздах з вантового мосту (споруди №№ 11, 13, 14 та транспортна розв’язка № 3) виконуються роботи з монтажу бар’єрного огородження, влаштування тимчасового електропостачання, зливової каналізації та перебудови мереж дощової каналізації.

На з’їзді з низової частини вантового мосту (споруда № 16) виконуються роботи з встановлення опорних частин на підфермові майданчики.

Також продовжуються роботи на залізничному шляхопроводі (споруда № 18) та об’єкті будівництва комплексу воєнізованої охорони залізничного мосту (ВОХР).

Раніше ми повідомляли, що на будівництві вантового мосту настав передостанній етап робіт. Мостобудівники розпочали монтаж деформаційних швів, призначених для вільного переміщення в місцях з’єднання плити проїзної частини та плавного проїзду автомобільного транспорту над ними.

Нагадаємо, біля острова Хортиця, в акваторії Дніпра, виявили дерев’яний корабель (орієнтовно кінець ХІХ ст., хоч датувати складно). Це плоскодонне вантажне судно завдовжки близько 15 метрів. Запорізькі археологи й надалі досліджуватимуть знахідку, бо зараз у річці погана видимість через танення снігу.

Читайте також:

У Запоріжжі через останні події комунальні підприємства очікують перевірки

На Запоріжжі в момент затримання лісоруб разом із дружиною побили поліцейських

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0