USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, що будуть робити з зіпсованим фасадом історичної будівлі у центрі Запоріжжя

Стало відомо, що будуть робити з зіпсованим фасадом історичної будівлі у центрі Запоріжжя

У запорізькій мерії розповіли, що робитимуть з перефарбованим підприємцями-порушниками фасадом історичної будівлі в центрі Запоріжжя.

Як уже писав «Перший Запорізький», кілька тижнів тому на проспекті Соборному, в районі вулиці Сталеварів, черговий раз підприємці вирішили «покреативити». Власники приміщення, яке здається в оренду, перефарбували фасад історичної будівлі – в білий колір.

Як розповів на прес-конференції керівник міської інспекції з благоустрою Віталій Лисенко, на власників приміщення за адресою проспект Соборний, 192 наклали штрафи. З підприємцями знайшли спільну мову: найближчим часом власник поверне фасаду будівлі первісний вигляд – або перефарбує, або (що менш ймовірно) змиє фарбу.

Нагадаємо, в минулому році гучним був скандал з магазином «Ярмарок» в районі обласної філармонії, власники якої розфарбували фасад історичної будівлі в кольори веселки.


Читайте також:

У центрі Запоріжжя для будівництва автостоянки магазину зрубають 14 дерев

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

3

Активист2020-01-14 22:25:48
Дык вроде только красный цвет под запретом! А про белый в законах ничего не сказано. Самоуправство местных властей! Ну, как написано, они "договорились". И никому ничего разъяснять не надо.
Запорожец2020-01-14 16:24:58
Селяне дизайнят в соответствии со своими представлениями о прекрасном! Во что превратили город. А заборчик кованый в районе "Украины" кто-то в маеточек отправил, поставив взамен жуткие сварные конструкции от старого свинарника.
Таня2020-01-14 12:53:17
А те, що зовсім недалеко на проспекті магазин "Сільпо" так само пофарбував таку ж будівлю вже кілька років нікого чомусь не хвилює...