USD: EUR:
... в Запорожье
Ситуація вкрай важка: в Запоріжжі розгортають додаткові ліжка для пацієнтів з «ковідом»

Ситуація вкрай важка: в Запоріжжі розгортають додаткові ліжка для пацієнтів з «ковідом»

Медики працюють на межі своїх можливостей, а вірус протікає у пацієнтів дуже агресивно.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

У Запоріжжі продовжує зростати кількість ковідних пацієнтів, ситуація залишається складною. Тільки за останню добу в нашому регіоні понад 1200 нових випадків коронавирусной інфекції, в зв’язку з чим виникла необхідність в додаткових ліжках в медустановах.

Відділення інтенсивної терапії лікарні заповнене на 100%. У пацієнтів знаходяться в нашому відділенні важкий перебіг хвороби. Вони потребують кисневої підтримки. Медики працюють на межі своїх можливостей. Вірус дуже агресивний, з агресивним перебігом, з ураженням легень та інших органів, – сказав завідувач відділенням інтенсивної терапії Олександр Вєдєнєєв.

У цьому відділенні було спочатку 18 ліжок інтенсивної терапії. Потім збільшили до 30. Також ще 16 реанімаційних ліжок розгорнули на базі іншого відділення. Зараз на цих ліжках перебувають близько 50 хворих. Вони повністю заповнені.

– У міській лікарні №9 під лікування коронавірусних хворих перепрофільовані 360 ліжок. Ситуація вкрай важка. Всі вони заповнені хворими. Є можливість розгорнути ще близько 50 додаткових ліжок. Однак необхідно вирішити питання із залученням додаткових медиків, – зазначив заступник директора лікарні Петро Риженко.

Нагадуємо, що вакцинація є найбільш ефективним заходом профілактики від COVID-19. Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість важкого перебігу хвороби. У Запорізькій області жоден вакцинований пацієнт не потрапив до реанімації з COVID-19.

Читайте також:

У Запоріжжі пільговий проїзд для пенсіонерів буде доступним тільки в певні години

У Запоріжжі п’яний водій зніс електроопору і дорожню огорожу, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Валентина.2021-10-22 12:37:21
А кто может ответить: Врачам, медсестричкам, санитарочкам при таком бешенном ритме работы заплатят обещанные 300% зарплаты, или опять обманут?
логотип2021-10-20 17:18:30
ну если все так плохо, почему ученики 1-4 классов на следующей неделе идут в школу???