USD: EUR:
... в Запорожье
Сьогодні у Запоріжжі відкриють новий вантовий міст через Дніпро: як буде організовано рух, – ВІДЕО

Сьогодні у Запоріжжі відкриють новий вантовий міст через Дніпро: як буде організовано рух, – ВІДЕО

Вже сьогодні, 22 січня, у День Соборності України у Запоріжжі відкриють рух верховою частиною нового вантового мосту з Хортиці на лівий берег.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

Очікується, що відкриватиме новий міст особисто президент України Володимир Зеленський. Крім цього, вантовим мостом символічно об’єднають обидва береги Дніпра «живим ланцюгом» мешканців Запоріжжя.

Орієнтовно, відкриття руху вантовим мостом відбудеться після 15 годин.

Тепер по двох смугах руху на мосту Преображенського можна буде тільки дістатися Хортиці, а по трьох смугах нового мосту – на лівий берег міста. Як буде організовано рух, дивіться на схемі.

Інженер, оглядач будівництва Владислав Монтойя на своєму Youtube-каналі опублікував відео та показав заїзди та з’їзди на новий міст від першої особи. Автор доступно пояснив, як і куди потрібно буде мешканцям Хортиці та Правого берега, щоб потрапити на вантовий міст, а також розповів, як буде організовано рухи з боку лівого берега.

Нагадаємо, цього тижня новий вантовий міст випробували на міцність 30 вантажних автомобілів вагою 32 тонни кожен. Як це відбувалося – дивіться на відео за посиланням.

На будівництво головного об’єкту національної програми «Велике будівництво» із спеціального фонду державного бюджету було виділено 3 мільярди гривень у 2020 році та 2,7 мільярда гривень у 2021-му.


Читайте також:

У центрі Запоріжжя побудують новий сквер та встановлять пам’ятник героям АТО, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0