USD: EUR:
... в Запорожье
Російська зброя продовжує нищити комунікаційні мережі на Запоріжжі

Російська зброя продовжує нищити комунікаційні мережі на Запоріжжі

У Запорізькій області російська зброя продовжує нищити житлові будинки та комунікаційні мережі.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

На сьогодні, 25 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 23 827 абонентів у 79 населених пунктах Запорізької області. Протягом минулої доби «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 567 споживачів Пологівського районного відділення у селі Кінські Роздори, знеструмлених напередодні.

По Гуляйпільському, Оріхівському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження мереж вчора аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні у без газопостачання знаходиться 80 985 абонентів у 108 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області. Минулої доби в Оріхіві та селищі Балабине було усунуто завдані раніше того ж дня внаслідок обстрілів пошкодження розподільних та ввідних газопроводів низького тиску. Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні у Гуляйполі та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, селищі Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина міста Пологи. Крім того, внаслідок обстрілів у місті Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди. Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки Василівки та  Степногірська. Стоки без очищення скидаються до річки Карачокрак і далі потрапляють у Дніпро.

Внаслідок ворожих обстрілів продовжує зростати кількість пошкоджених житлових будинків. За наявною інформацією на сьогодні по області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 555 домоволодінь.

Внаслідок обстрілу Балабиного, Кушугума та Малокатеринівки пошкоджено десятки будинків: останні подробиці, – ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

Будинки зруйновані вщент: рαшиcτи обстріляли Пологівський район

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0