USD: EUR:
... в Запорожье
Російські окупанти облаштували військовий шпиталь на базі відпочинку у Бердянську

Російські окупанти облаштували військовий шпиталь на базі відпочинку у Бердянську

У тимчасово окупованому Бердянську російські загарбники облаштували свій військовий госпіталь на одній з баз відпочинку.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«У зв’язку зі значними втратами окупанти облаштували військовий шпиталь на одній з баз відпочинку у Бердянську Запорізької області, – йдеться у повідомленні. – Крім того, кілька туристичних баз у цьому населеному пункті використовується для розміщення військовослужбовців окупаційних військ».

Як вже писав «Перший Запорізький», нещодавно у Бердянську бійці місцевого підпілля позбавили світла російських окупантів, які дислокуються на базах відпочинку на косі.

Російські пропагандисти у своїх повідомленнях традиційно звинувачували патріотів нібито у терорі мирного населення: «Посібники злочинного київського режиму продовжують тероризувати мирне населення Бердянська. У ніч на 14 грудня злочинці влаштували підрив поряд з Курортною каналізаційно-насосною станцією і трансформаторною підстанцією. В результаті мешканці двох мікрорайонів Бердянська – коси та Слобідки залишилися без електропостачання та водовідведення», – такий фейк розповсюджували загарбники.

Про це вже писав «Перший Запорізький» в огляді антиукраїнських фейків та маніпуляцій, які розповсюджує російська пропаганда.

Окупанти продовжують облаштовувати на Запоріжжі польові шпиталі


Читайте також:

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 12-16 грудня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0