USD: EUR:
... в Запорожье

"Режим економії не скасовується": Богуслаєв зустрівся з заводським активом

У Запоріжжі на “Мотор Січі” обговорили подальшу долю заводу

На минулому тижні на “Мотор Січі” відбулася нарада заводського активу, яку провів В’ячеслав Богуслаєв.

Він розповів про труднощі, з якими довелося зіткнутися керівництву заводу, через що “Мотор Січ” 8 місяців не могло реалізувати товари цивільного призначення, а також поділився гарною новиною.

— Обсяг замовлень на майбутній рік у нас не менше, ніж в цьому. Так що робота є, але режим економії не відміняється — невиробничі витрати треба скорочувати, — заявив президент акціонерного товариства В’ячеслав Богуслаєв.

Він зазначив, що попит на продукцію “Мотор Січі”, все ж, є, але в зв’язку зі зміною центральної влади, для отримання нових держзамовлень потрібен час.

— Після зміни центральної влади йде заміна на місцях, а це тривалий процес, і нам треба пережити складний в соціальному плані період, —поділився з активом Богуслаєв. — Я впевнений, що з часом все вляжеться. Пройде півроку-рік і все встане на свої місця.

Але поряд з описом перспектив, в ході наради В’ячеслав Богуслаєв постійно твердив й про скорочення витрат, що не вселяло особливого оптимізму співробітникам підприємства.


Читайте також:

У Запоріжжі на “Мотор Січі” заявили про тотальне скорочення, — ДОКУМЕНТ

Радник президента США збирається купити “Мотор Січ”

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

6

Юрий2019-11-15 15:30:47
доходы завода должны делиться на всех рабочих в качестве бонуса.
"Мотор Сич" больше не будет финансировать свои базы отдыха | Actual Today2019-11-15 09:30:25
[…] На минувшей неделе на «Мотор Сичи» состоялось совещание заводского актива, которое провел Вячеслав Богуслаев. На нем говорили и о сокращении расходов предприятия, а также о кардинальных изменениях в структуре завода, на котором работают более 20 000 запорожцев. Сообщает Первый запорожский. […]
Фантомас2019-11-14 21:01:49
Может хватит уже пить рабочую кровь?Не пора ли уже подумать, что не ты хозяин завода а народ,который своим трудом добился признания своего завода на международном уровне!?Плати достойно людям за их достойный труд и люди будут любить тебя,а так,они любят свой завод,но ненавидят тебя на фоне своего завода!!!!
Платон2019-11-13 23:13:01
Коммунистов фашисты запретили. Но Богуслаеву удалось отбить от них завод. Но янки теперь точно сожрут завод. Уж сильно им хочется нагадить китайцам. А власти лизнуть жопу янки.
Ольга-2019-11-13 12:10:39
Да, экономия относится к рабочим, а на хрена им есть, лечится, отдыхать-нужно аботать, аботать и аботать и получать крохи с барского стола.
Жора2019-11-13 10:09:24
Жировать перестаньте сами, вот и будет вам экономия. А то надумали закрывать детский оздоровительный комплекс у которого нет аналогов в области. Экономисты херовы.