USD: EUR:
... в Запорожье
Публічно підтримав агресора і закликав брати участь у «референдумі»: настоятеля із Запорізької області звинувачують у колаборації

Публічно підтримав агресора і закликав брати участь у «референдумі»: настоятеля із Запорізької області звинувачують у колаборації

Настоятеля чоловічого монастиря Святого Сави Освяченого Української православної церкви московського патріархату у Мелітополі звинувачують у колабораційній діяльності. Він радів приходу окупантів та пропагував ідеї «російського миру» серед вірян.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації із посиланням на Службу безпеки України.

Архімандрит підтримував збройну агресію РФ проти України, заперечував воєнні злочини агресора та підтримував незаконне «приєднання» тимчасово окупованих територій до Росії.

У публічних зверненнях до вірян 38-річний настоятель активно підтримував РФ.

Наприкінці серпня та на початку вересня 2022 року брав участь у заходах, де обговорювали підготовку до фейкового референдуму. Архімандрит привселюдно закликав громадян до проведення незаконного референдуму на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Разом з іншими представниками Московського патріархату на підтримку окупаційної влади відвідав «церемонію» оголошення незаконної анексії Росією Херсонської, Запорізької, Луганської й Донецької областей.

Слідчі СБУ кваліфікували дії настоятеля за ч. 5 та ч. 6 ст. 111-1 «Колобараційна діяльність» Кримінального кодексу України.

У Запорізькій області ще одна депутатка-колаборантка від ОПЗЖ опинилася на лаві підсудних.


Читайте також:

Вивозитимуть цінні експонати: колаборантам у Запорізькій області дали інструкції щодо розграбування культурних цінностей.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0