USD: EUR:
... в Запорожье
Користуватися укриттям можуть усі: ще в одній запорізькій гімназії відремонтували захисну споруду за 3,8 млн грн, — ФОТО

Користуватися укриттям можуть усі: ще в одній запорізькій гімназії відремонтували захисну споруду за 3,8 млн грн, — ФОТО

У Дніпровському районі Запоріжжя відремонтували найпростіше укриття у гімназії №109, де навчаються понад 700 дітей. На його ремонт було виділено понад 3,8 мільйона гривень. Захисною спорудою можуть користатися всі.

Про це повідомляють у Запорізькій міській раді.

Укриття, площею 517 квадратних метрів, у гімназії раніше було визнано придатним для використання, але мало низку зауважень. Усі недоліки було усунуто під час ремонту. Так, тут встановили потужну вентиляційну систему та систему освітлення, збудовано санітарні кімнати, оновлено покриття стін та підлоги.

«Це вагомий крок на шляху до того, щоб діти змогли вчитися у змішаному форматі, — кажуть у міській раді. — Скористатися укриттям можуть усі мешканці. Доступ до нього відкрито цілодобово».

На ремонт захисної споруди було виділено 1,5 мільйона гривень із міського бюджету, ще 2,3 мільйона — державна субвенція.

В одній з гімназій Запоріжжя завершили капітальний ремонт найпростішого укриття: як воно виглядає, — ФОТО.


Читайте також:

У запорізькій гімназії відремонтували укриття: заклад планує перейти на змішаний формат навчання, — ФОТО.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0