USD: EUR:
... в Запорожье
Під Запоріжжям російські окупанти обстріляли село забороненими фосфорними боєприпасами, – ФОТО

Під Запоріжжям російські окупанти обстріляли село забороненими фосфорними боєприпасами, – ФОТО

АКТУАЛЬНО: У зв’язку зі складною ситуацією та необхідністю перебування в укриттях із слабким інтернетом, читайте оперативні новини сайту в нашому телеграм-каналі: https://t.me/onenews_zp.

У ніч на 12 квітня російські окупанти обстріляли фосфорними бомбами село Новояковлівку Комишуваської територіальної громади.

Про це повідомляють у ОТГ.

Російські окупанти продовжують здійснювати воєнні злочини, обстрілюючи житлові будинки у мирних населених пунктах, у тому числі забороненими боєприпасами.

Завдяки дощовій погоді пожежі у результаті обстрілів не сталося, поранених та загиблих немає. Є пошкоджені будинки.

Фосфорні бомби – це боєприпаси, начинені білим фосфором, який при контакті з киснем легко займається. А під час попадання на шкіру людини викликає важкі хімічні опіки. Білий фосфор може викликати ураження кісток та кісткового мозку, а також змертвіння тканин. На додаток, людина отримує не просто опіки, а глибинні рани.

Застосування фосфорних бомб заборонено Женевською конвенцією про захист жертв війни та Конвенцією про конкретні види звичайної зброї.

Зазначимо, що з початку березня російські окупанти регулярно обстрілюють населені пункти Комишуваської громади.

Зокрема, 5 квітня загарбники півтори години обстрілювали Комишуваху забороненими касетними боєприпасами. У ніч на 7 квітня російські окупанти обстріляли село Магдалинівку. 7 квітня вони обстріляли село Новояковлівка. 10 квітня ворог знову вдарив до Магдалинівці.


Читайте також:

Окупанти риють окопи біля Енергодара та встановлюють «Гради» вздовж Дніпра, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0